Absurdalne gadżety związane ze ślubem Harry`ego i Meghan: kondomy, papierowe kolczyki i...

11 Maja 2018

Który z nich chciałybyście mieć? My żadnego!

Meghan Markle i książę Harry

Życie prywatne brytyjskiej rodziny królewskiej jest przedmiotem zainteresowania ludzi na całym świecie. Zwłaszcza książęta oraz ich życiowe partnerki są na przysłowiowym świeczniku. Obecnie William i Kate muszą ustąpić Harry’emu i Meghan, których ślub odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie. Brytyjczycy już nie mogą się doczekać i tworzą różne gadżety związane z tym wydarzeniem.

 Lewandowscy sparodiowani w „Uchu Prezesa”! Mamy nagranie

Niektóre z nich są wręcz absurdalne i zakrawają na obsesję.

Wycieraczki na tylną szybę „Harry & Megs”

Wśród Brytyjczyków są popularne wycieraczki połączone z zabawną grafiką. Są one zamieszczane na tylnej szybie samochodu. Najczęściej są to zwierzęta, a konkretnie psy. Czasami są wyposażone w dymek z zabawnym napisem. Jeden z takich gadżetów przedstawia Harry’ego i Meghan. Są oni uśmiechnięci i machają. Przedmiot został wyposażony w dymek z napsem „It's the 19th May at Windsor!”

Papierowe kolczyki

Ogromną popularnością cieszą się też papierowe kolczyki stworzone przez Allison Andrews. Przedstawiają one Harry’ego i Meghan. Kobieta twierdzi, że cieszą się ogromną popularnością. Podobno większość ludzi kupuje więcej niż jedną parą. To może trochę dziwić, ponieważ chodzi o Amerykanów. Jak wiadać „kult” Harry’ego i Meghan dotarł nawet tam. Być może to za przyczyną pochodzenia panny młodej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-11 08:31:38

Poprawcie to "bierzącymi". Oczy bolą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1