Na Instagramie i Snapchacie szykują się zmiany! Nowe funkcje sprawią Ci sporo frajdy

28 Września 2017

Nowe filtry i rewolucja w komentarzach. Sprawdź, o co chodzi!

zmiany na Instagramie

Jesteś miłośniczką social mediów? Nie możesz żyć bez dodawania zdjęć na Instagramie i filmików na Snapchacie? W takim razie nowe funkcje w tych aplikacjach powinny przypaść ci do gustu.

Przyjrzyjmy się najpierw nowościom na Snapie. Jak informuje serwis interaktywnie.com, pojawią się tam nowe filtry, które automatycznie wykryją niebo. Dzięki temu będziesz mogła jasne obłoki zamienić w burzowe chmury i odwrotnie, dodać tęczę, a nawet podkręcić kolor słońca. - Nowe filtry będą działać w aplikacji zarówno na iOS, jak i na Androida dokładnie tak, jak wszystkie inne. Jeśli Snapchat rozpozna niebo dostępne na zdjęciu, będą one widoczne po „przeciągnięciu” dostępnych filtrów – dodaje serwis.

Na Instagramie zmieniło się natomiast co nieco w kwestii komentarzy. Nowe funkcjonalności mają użytkownikom pomóc odgrodzić się od internetowych trolli.

Aby przejść do nowych ustawień, stuknij ikonę w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie dotknij opcji Menu i Komentarze. Tam zobaczysz opcję „Zezwalaj na komentarze od” - kliknij w nią i wybierz grupę osób, z którymi chcesz się usłyszeć. Jednocześnie pod spodem masz funkcję „Zablokuj komentarze od” – dzięki temu odgrodzisz się od hejterów i trolli, którzy do tej pory wylewali pod twoimi postami morze jadu. Co najważniejsze – nikt z nich nie dostanie powiadomienia, że został zablokowany.

To jednak nie wszystko.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz