Modna porcelana dla przedszkolaka

29 Sierpnia 2010

Wyroby porcelanowe i akcesoria Hana Blomst to połączenie prostoty japońskiego designu i praktycznego duńskiego wzornictwa.

Modna porcelana dla przedszkolaka

Córka Helle i Junichi, Lea Danae Hakamaki, przyszła na świat w sierpniu 2002. - Kiedy miała 2 latka wpatrywała się w kwitnącą różową japońską kamelię, którą było widać  z okna naszego apartamentu w Paryżu. W ten sposób wypowiedziała swoje pierwsze słowo, łącząc język duński i japoński. Wskazała na różowy kwiat mówiąc po japońsku Hana, potem dodała Blomst, które pochodzi z języka duńskiego – tak o swoich inspiracjach opowiadają twórcy marki Hana Blomst.

To był początek konceptu pod nazwą Hana Blomst. Tak o sobie mówią założyciele tego japońsko-duńskiego tandemu. - Chcemy kreować takie produkty, które odzwierciedlają Leę – jej charakter i piękno. Wprowadzają one idealną harmonię pomiędzy dwiema kulturami – japońską i duńską. Jest ona kolorowa, romantyczna, sentymentalna, nieprzewidywalna, kapryśna i piękna: te produkty wypełniają nasze życie miłością, radością, śmiechem – przyznają Helle i Junichi.

Akcesoria i wyroby Hana Blomst są już dostępne w Coocoo, internetowym butiku z ekskluzywną modą dziecięcą. W ofercie Coocoo pojawiło się 11 produktów tej marki. Materiały, z których powstają te prawdziwe dzieła sztuki użytkowej to porcelana  i matowe tworzywo ABS.

Przypomnijmy, że porcelana pojawiła się już w VII wieku w Chinach. Jest wytwarzana z mieszanki glinki kaolinowej ze skaleniem i kwarcem poprzez wypalanie uformowanych wyrobów w wysokiej temperaturze. Jest bardzo wytrzymała mechanicznie  i odporna na działanie czynników chemicznych. Poza przedmiotami sztuki użytkowej stosuje się ją jako materiał do produkcji sprzętu laboratoryjnego.

W ofercie butiku dostępne są: kubek z pomarańczową lub zieloną żyrafą, miska z pomarańczową lub zieloną owieczką, talerzyk z pomarańczowym, różowym, niebieskim lub zielonym słoniem i trzy rodzaje miski w duże kolorowe kropki. Skompletuj dla swoich maleństw kilkuczęściowy dziecięcy serwis, z którego każde dziecko będzie korzystać z ogromną frajdą. Przekonaj się ile radości możesz sprawić swojemu dziecku. To może być też świetna lekcja – wprowadzenie, oswajanie i przyzwyczajanie malucha do mycia po sobie naczyń i pomocy rodzicom w codziennej, kuchennej krzątaninie.

Materiały prasowe

Zobacz także:

Boskie lampy Almi Decor

Stylowe gadżety dla Twojego pupila!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-26 15:37:48

Słodkie ale drogie. Są na rynku fajne firmy które mają dziecięce komplety w rozsądnej cenie. Np aurehahn i zestaw happy fish ze zwierzakami na sztucce-pl kosztuje 179 zł a w skład zestawu wchodzi zestaw sztućców, kubeczek, miseczka i talerzyk

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-30 02:53:16

Taaa, taki przedszkolak nawet nie doceni WSPANIALOSCI tego arcy wybitnego projektu ktorego poczatek siega az sierpnia 2002!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-29 18:27:33

145zł kubek, 115zł miseczka, 135zł talerz, widok stłuczonej porcelany - bezcenny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-29 19:53:42

zabiłaś mnie xd ale to prawda ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-29 12:54:53

no ładne. a po co przedszkolakowi jakaś super porcelana to ja nie wiem :/ i tak będzie miał to gdzieś czy to plastik czy porcelana, a porcelanę może zaraz zbić :/ głupi trend dla ludzi, którzy chyba mają za dużo pieniędzy i już nie wiedzą na co wydawać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-22 22:52:37

Po prostu niektorych praca jest wynagradzana lepiej niz innych. I nie wynika z tego, ze nie wiedza na co wydawac. Po prostu to robia, bo nie licza pieniedzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-29 11:43:23

wow .. niby skromne , ale robią wrażenie . SŁODKIE :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-29 01:01:53

Śliczne..Takie skromne..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-29 00:55:09

śliczne :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz