Jak zrobić stroik na Święta Bożego Narodzenia? Instrukcja krok po kroku

12 Grudnia 2016

Nie kupuj gotowej wiązanki w sklepie. Z łatwością zrobisz ją sama!

stroik świąteczny

Trudno wyobrazić sobie bez niego świąteczny stół. Tradycyjny stroik to dekoracja, która nie tylko dobrze wygląda, ale zazwyczaj także pięknie pachnie. Warto wykonać go własnoręcznie - najlepiej przy pomocy najbliższych. To tańsze i znacznie sympatyczniejsze rozwiązanie, niż gotowiec ze sklepu. Tylko jak się za to zabrać?

Wbrew pozorom, wykonanie świątecznego stroika nie wymaga ogromnej wiedzy, umiejętności i wyjątkowo rozwiniętego zmysłu artystycznego. Weź pod uwagę nasze wskazówki, a nie zajmie to więcej, niż pół godziny. Efektu wizualnego też nie należy się obawiać - przygotuj kilka sprawdzonych elementów, a na pewno powstanie z nich spektakularna całość.

Oto proces twórczy krok po kroku. Zdziwisz się, jakie to proste!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Iza
(Ocena: 5)
2016-12-12 17:56:17

Odkąd sama, własnoręcznie pomalowałam ściany w sypialni uważam, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Fakt, malowało się łatwo i przyjemnie (polecam wszystkim kolor błogi poranek, jest cudowny do sypialni!), niemniej, nie jest to najłatwiejsze zadanie. Stroik to dla mnie pestka. Postanowiłam, że cały dom na święta przystroję sama, ba, sama wykonam wszystkie te cuda!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1