7 tanich sposobów, dzięki którym Twoje mieszkanie będzie bardziej glamour

04 Stycznia 2017

Wszystko jest w Twoich rękach. Wykorzystaj wyobraźnię i poniższe sugestie.

aranżacja pomysły

Każda kobieta chciałaby, aby jej mieszkanie wyglądało stylowo, ale nowe meble, a nawet dodatki mogłyby poważnie uszczuplić budżet. Na szczęście istnieje kilka tańszych sposobów. Przy odrobinie wyobraźni i wysiłku włożonego w szukanie najlepszych rozwiązań, Twoje mieszkanie może zamienić się w jeden z apartamentów, które widujemy w amerykańskich filmach.

Podstawą jest czystość. Jeżeli Twoje ściany, tapicerka kanapy oraz dywany są brudne, czas porządnie je wyczyścić. Zacznij od tych pierwszych. W przypadku niewielkich zabrudzeń wystarczy użyć wody z odrobiną detergentu, a w przypadku większych - specjalnego mydła malarskiego. Potem kolej na tapicerkę i dywany. Wcześniej możesz zrobić generalne porządki i powyrzucać niektóre rzeczy, ponieważ zawsze znajdą się jakieś niepotrzebne szpargały. Lepiej nie kierować się zasadą, że szkoda wyrzucać, bo może się przyda. Oddaj je koleżance lub wystaw na sprzedaż w Internecie... Jest mnóstwo opcji. Potem zabierz się za dekorowanie.

Oto kilka niezawodnych trików, dzięki którym upiększysz swoje mieszkanie i sprawisz, że będzie bardziej nowoczesne.

Zobacz także: Jak wygląda mieszkanie szczęśliwej kobiety? (8 obowiązkowych elementów, które muszą się w nim znaleźć)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Tynia
(Ocena: 5)
2017-06-09 10:10:37

Moim zdaniem fajne gadżety dają stylu. My myślimy o zamówieniu https://www.fotoprint.pl/fotoobrazy. Zastanawiamy się jakie zdjęcie, chcemy żeby to wszystko fajnie wpasowywało się we wnętrze domu. Myślę, że coś wymyślimy :d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Weronika
(Ocena: 5)
2017-08-31 12:28:25

Taki fotoobraz to na pewno świetny pomysł, przyznam szczerze nie wpadłam na to, szukamy jakiegoś obrazu do sypialni, a może właśnie takie zdjęcie... nasunęłaś mi pomysł ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
hania
(Ocena: 5)
2017-09-15 11:05:57

zamówiłam sobie takie cudo, ale do pokoju dziecka właśnie. Bardzo ładnie to wygląda, nigdy nie myślałam o takiej dekoracji, ale teraz jak wiem jak to wygląda myślę o tym żeby dać coś takiego do salonu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1