Jak ocieplić mieszkanie jesienią?

22 Września 2012

Te rozwiązania sprawią, że Twój dom nabierze wyjątkowego, przytulnego klimatu.

jesienne wnętrze

Nie chcesz, by chłód jesieni dotarł do twojego mieszkania? Spokojnie, dziś zaproponujemy ci kilka prostych rozwiązań, które sprawią, że twoje wnętrze nabierze wyjątkowego klimatu, pełnego ciepła i relaksu.

Na miękkiej kanapie, z wełnianym pledem, dobrą książką i kubkiem gorącej czekolady odkryjesz wyjątkowy nastrój jesiennych wieczorów. Wystarczy, że stworzysz ciepły i przytulny dom w 9 prostych krokach!

1.TKANINY MIĘKKIE JAK PUCH

Cienkie, zwiewne, lekkie i jasne tkaniny, które królowały w naszych domach latem, trzeba schować głęboko do komody. W zamian powinniśmy wybierać grubsze i bardziej mięsiste materiały. Ocieplą wnętrze nie tylko wizualnie – grube zasłony, kotary, poduszki, koce i pledy naprawdę chronią przed chłodnymi podmuchami wiatru.

2.DOTYK DROGOWSKAZEM STYLU

Miękkie i puszyste tkaniny, aż się proszą żeby ich dotknąć. To właśnie zmysł dotyku powinien być drogowskazem stylu. Wybierajmy materiały, które są ciepłe i miękkie - welury, wełny, aksamity, filc czy futerka. Omijajmy chłodne szyfony i jedwabie. Od razu wiadomo czy tkanina pasuje do jesieni.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-24 23:38:08

Ten pomarańcz rzeczywiście dodaje powera. Mam w salonie jedną ze ścian pomalowaną na pomarańczowy sad. Jak leżę pod pledem z kubkiem gorącej herbaty i patrzę się na tę ścianę to tak jakby słońce zaświeciło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-23 14:48:36

Kocham piękne jedzenie - na facebooku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1