Wiemy, jak mieszkają Marina i Wojtek Szczęśni. Od luksusu może zawrócić się w głowie...

14 Listopada 2017

Para ma też zamiar kupić dom w Warszawie.

Marina Łuczenko-Szczęsna dom

Wojtek i Marina Szczęśni są jedną z najbardziej popularnych par w showbiznesie. On jest świetnym piłkarzem, a ona znaną wokalistką. Oboje lubią pokazywać na Instagramie, jak wygląda ich życie. Toczy się ono pomiędzy Londynem, Turynem a Warszawą w zależności od zobowiązań zawodowych. Szczęśni dla większego komfortu zakupili kilka domów. Dzięki temu życie na walizkach jest bardziej znośne.

Chociaż małżeństwo stara się przekonać wszystkich, że żyje skromnie, zdjęcia przedstawiające wnętrza ich domowego gniazdka zapierają dech w piersiach. Styl można określić jako minimalistyczny i nowoczesny, ale przełamują go staroświeckie sprzęty takie jak podnóżki czy fortepian. Jeżeli chodzi o kolorystykę, dominuje biel oraz szarość. Całość sprawia wrażenie... królewskie.

Skoro dom w Londynie prezentuje się tak luksusowo, zastanawiamy się, jak będzie wyglądał ten w Warszawie, o którym wspomniała Marina, rozmawiając z dziennikarzem „Faktu”: „Chcemy mieć już z Wojtkiem swoje gniazdeczko. I w końcu to się udało. Będziemy mieć jeden prawdziwy dom. I będzie to w Polsce. Wybraliśmy Warszawę, bo tutaj czujemy się najbardziej komfortowo. Przeżyłam tutaj najfajniejsze momenty mojego życia, tu dorastałam, tu mam wszystkich przyjaciół. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!” - wyznała piosenkarka.

Trudno powiedzieć, na jaki styl zdecydują się Marina i Wojtek w swoim warszawskim domu, ale żona piłkarza na pewno pokaże go nam na Instagramie. Myślicie, że będzie jeszcze bardziej luksusowy niż obecny?

Te zdjęcia przeczą stwierdzeniu, że Szczęśni żyją skromnie...

Zobacz także: Pierścionki zaręczynowe polskich WAGs. Która dostała najładniejszy?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-15 15:15:13

Mnie się kompletnie nie podoba i nie zazdroszczę. Wolę mój skromny przytulny dom, w takim jak oni czuła bym się dziwnie, na pewno nie jak w domu. Mają mnóstwo kasy ale nie maja gustu, gdybym miała ich pieniądze urządziłabym piękny dom a nie takie coś, w ogóle nowoczesny styl mi nie odpowiada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-15 00:18:51

Które zdjęcie pokazuje ten luksus? Bo chyba coś przeoczyłem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gość
(Ocena: 1)
2017-11-14 14:25:35

Luksus to dom stworzony z pasją, pokazujący indywidualność a nie wnetrza jak z tasmy produkcyjnej... I co z tego ze drogo skoro "pusto"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-14 13:02:52

jakie to wszystko sztuczne i udawane, nie chciałabym tam mieszkać i oprócz luksusu nie mieć nic

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kk
(Ocena: 5)
2017-11-14 12:20:53

jak z bajki mają **

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-14 09:51:56

To hotel czy szpital? Pustka poraża.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1