Jak dobierać obrazy do wystroju wnętrza?

28 Września 2012

Podpowiadamy, w jaki sposób zagospodarować wolną przestrzeń na ścianie. Puść wodze fantazji!

obraz

Obraz jest jedną z najstarszych, ale i najpiękniejszych dekoracji ściany. Pozwala w krótkim czasie odmienić wystrój pomieszczania, a także w atrakcyjny sposób zagospodarować wolną przestrzeń. Już Gustaw Klimt twierdził: „Jeśli ktokolwiek chce mnie zrozumieć, powinien patrzeć na moje obrazy”. Cytat ten możemy odnieść do nas samych. Wszystkie dekoracje, które znajdują się w domu, odzwierciedlają bowiem naszą osobowość. Poza tym, dzięki nim czujemy się dobrze i lubimy przebywać w ich otoczeniu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-23 18:51:42

re: Jak dobierać obrazy do wystroju wnętrza?

a ja zbieram i wieszam ładne zdjęcia. kupiłam ramki które pomalowałam na w błękit o lekko turkusowym odcieniu i w nich prezentuję moje zbiory. bardzo ładnie prezentują się na tle ścian w różnych odcieniach brązu. od czekoladowego do bardzo jasnego beżu. malowałam satynową śnieżką aby dodatkowo rozjaśnić i rozświetlić ściany.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-13 10:30:17

Nie lubię obrazów, ale ten designerski z kobietą zakrywającą usta bardzo chętnie bym do domu wzięła. Ogólnie obecnie w moim mieszkaniu panuje mega rozgardiasz. Sąsiadka zalała mi łazienkę, trzeba kuć, malować, kłaść płytki.. głowa mi od tego już pęka. Ale jak już robię łazienkę to wzięłam się też za przedpokój i salon. Więc wszystko naraz. Szukam jakiejś fajnej farby w kolorze fioletowym, ten "Twórczy fiolet" jest od dawna w sprzedaży?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-25 16:46:44

Ja mam salon utrzymany w tonacji brązowo fioletowym, jedną ścianę mam pomalowaną na dość intensywny fiolet Satynową Śnieżką "Twórczy fiolet", reszta ścian też Śnieżką, kolor mniej intensywny "Królowa nocy", ale obraz mam właśnie na tym intensywnym kolorze, jest to duży obraz w sepii, widok mostu , wygląda to rewelacyjnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-23 13:54:14

Rodzice mojego męża są zakochani w obrazach. Można powiedzieć, że te obrazy przechodzą z pokolenia na pokolenie. Są one naprawdę piękne, o różnej tematyce. W salonie, gdzie sciany ogólnie mam w kolorze jasnego beżu, postanowiłam jedną ścianę pomalować na intensywny kolor ze śnieżki (Wrzosowa dolina) i na tej właśnie ścianie wisi mnóstwo obrazów, mniejszych i większych. Wystawa wygląda super, przyciąga wzrok i jest zjawiskowa. Wszyscy, którzy nas odwiedzają twierdzą, że był to super pomysł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-22 14:46:10

No tak, poradnik łatwo zrozumieć, ale ja mimo wszystko mam nadal problem z dopasowaniem koloru ścian ( mogą być to dwa kolory ) do obrazu ( na stronie leroymerlin Obraz ZACHÓD SŁOŃCA II ) zielony / pomarańczowy / żółty. Tylko jaki odcień hmm.. jeśli ktoś jest w stanie doradzić to PROSZĘ bardzo :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-21 15:13:05

w salonie mam jedną ścianę pomalowaną na mocny czerwony kolor ( malinowy ogród z barw Natury Śniezki. mam na niej powieszony czarno biały plakat Miles Davisa bo uwielbiam jego muzykę . plakat świetnie sie komponuje właśnie z czerwoną ścianą i czarnymi meblami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-28 09:58:20

piękne zdjęcia, chciałabym mieć takie wyczucie estetyki w urządzaniu mieszkania

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-28 09:57:25

papilotek jak zawsze trafił z artykułem w odpowiednim momencie :) właśnie rozważam zakup obrazu do salonu, a zdjęcia z artykułu bardzo inspirujące :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-28 00:54:09

yyy.. no i?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1