Google i Levi's wyprodukowały kurtkę, dzięki której połączysz się z Internetem!

26 Września 2017

Już nie będziesz miała problemu z szukaniem telefonu. Wystarczy ta kurtka!

kurtka

Firmy coraz bardziej stawiają na rozwój technologii, która ma ułatwiać nam wykonywanie codziennych czynności. Pod tym względem innowacyjnym produktem może okazać się kurtka firmy Levi’s, którą wyróżnia możliwość połącznia z Internetem. Wszystko dzięki platformie Jacquard połączonej z odzieżą.

Odbieranie połączeń czy wykonywanie działań za pomocą smartfona do tej pory było utrudnione podczas jazdy rowerem czy stania w zatłoczonym autobusie. Kurtka , która powstała w wyniku współpracy marek Levi’s i Google, ma za zadanie rozwiązać ten problem. Trzeba jednak zaznaczyć, że zaprojektowano ją z myślą o ludziach dojeżdżających do pracy w mieście. Na początku ta technologia była osadzona głównie w koszulkach kompresyjnych sportowców. Posiadały one czujniki wplecione w tkaninę oraz nadajnik, który przekazywał dane do smartfona. Ich wadę stanowiło niezrozumienie gestów.

Niezwykła kurtka została wyposażona w ruchomy zatrzask na mankiecie lewego rękawa. To pozwoli jej posiadaczom nawiązać kontakt ze smartfonem w sposób bezpieczniejszy poprzez użycie gestów. Oprócz tego model posiada opcję dotykowej odpowiedzi zwrotnej. Przypomina trochę smartwacha.

Jakie możliwości kryje kurtka o nazwie Levi's Commuter Trucker Jacket? Przede wszystkim wykonywanie powszechnych cyfrowych zadań takich jak włączanie i zatrzymywanie muzyki, otrzymywanie wskazówek oraz czytanie przychodzących wiadomości tekstowych. Aplikacja Jacquard jest dostępna dla systemu iOS oraz Android.

Kurtka kosztuje 350 dolarów.

Zobacz także: 15 rzeczy, których możesz (a nawet powinnaś) pozbyć się natychmiast

Źródło: www.zdnet.com

 

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-26 15:32:01

trochę szok jak ta technologia idzie do przodu :) czasem żałuję, że nie będę żyła powiedzmy w XXX wieku :) pewnie ludzie będą wtedy w kosmos latać na wakacje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-26 15:32:55

a ja mam odwrotnie. Wolałabym żyć w dawniejszych czasach, kiedy mężczyźni zwracali się do wybranki serca "pani", nawet jak byli z nią zaręczeni. Urocze :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1