Zobacz, jakie fryzury ślubne są poszukiwane przez panny młode!

17 Kwietnia 2015

Znajdź wymarzoną fryzurę ślubną!

fryzury ślubne

To dylemat wielu kobiet w trakcie przygotowań do ślubu. Tego dnia każda panna młoda chce, aby jej włosy wyglądały pięknie jak nigdy dotąd, a co najważniejsze, aby fryzura przetrwała w niezmienionej formie cały dzień. Kluczowe w tym przypadku jest zaufanie do fryzjera, który będzie wiedział czego oczekuje klientka. Wówczas dzięki wymarzonej fryzurze ten dzień będzie jeszcze piękniejszy.

Tajemnica pięknych włosów

... nie tkwi w samym upięciu. Stylizacja to ostatni etap, który dokonuje najbardziej widocznej przemiany. Jednak, aby włosy były piękne, należy dużo wcześniej zadbać o ich kondycję. Dlatego warto na kilka miesięcy przed ślubem spotkać się z fryzjerem i rozpocząć przygotowania.

A kolor?

Koloryzacja włosów to wspaniały sposób na podkreślenie naturalnego koloru włosów klientki lub na zupełną przemianę, o jakiej marzy. Fryzjerzy z Salonów Expert polecają koloryzacje idealnie dobrane dla ich klientek. Ważne by klientka nie odkładała koloryzacji na ostatnią chwilę. Umów się ze stylistą fryzur, najlepiej kilka miesięcy przed ślubem. W ten sposób będziesz miała pewność, że w dniu ślubu nie wydarzy się nic nieprzewidzianego. Nie wykonuj koloryzacji w przeddzień uroczystości.

Lśniące, odżywione i pełne blasku włosy

...czyli takie, o jakich klientka marzy w dniu ślubu. Odpowiednia pielęgnacja będzie kluczem do spełnienia tych marzeń. Jeżeli jej włosy potrzebują dogłębnej odbudowy, regeneracji lub nawilżenia, idealnie sprawdzą się zabiegi profesjonalne w salonie. Regularnie stosowane, dadzą z pewnością bardzo dobry i widoczny efekt.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

FOR HAIR
(Ocena: 5)
2015-05-03 14:53:23

re: Zobacz, jakie fryzury ślubne są poszukiwane przez panny młode!

Polecamy pielęgnację odbudowującą wiązania siarczkowe.Olaplex

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1