Twoje włosy się starzeją? Oto antidotum od PANTENE!

29 Listopada 2015

Twoje kosmyki mogą stać się młodsze nawet o 10 lat!

 Pantene Expert Age Defy

Jako pionier badań prowadzonych nad zdrowiem włosów, Pantene nie spoczywa na laurach, wprowadzając nową kolekcję, którą tworzą wysokiej jakości produkty, pomagające sprostać potrzebom kobiet w kwestii pielęgnacji najbardziej wymagających włosów. Kolekcja powstała, aby rozwiązać zarówno problem starzenia się włosów, jaki i ich uszkodzeń. Zaprojektowane z myślą o kobietach ceniących sobie profesjonalną pielęgnację, produkty te powstały z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii Pantene. Dzięki nim kobiety będą mogły cieszyć się zdrowymi, pełnymi blasku i sprężystości włosami wolnymi od uszkodzeń.

Nowa kolekcja stanowi krok milowy dla Pantene i jest ukoronowaniem 10 lat nowatorskich badań zakończonych najwyższymi wynikami, mówi Kevin Crociata, dyrektor marketingu działu pielęgnacji włosów Ameryki Północnej w Procter & Gamble. Dzięki naszym najbardziej zaawansowanym technologiom i składnikom, kolekcja pozwoli kobietom, których włosy doświadczyły i przeszły już wiele, pokochać je na nowo.

PANTENE EXPERT AGE DEFY – WŁOSY, KTÓRE STAJĄ SIĘ JAK GDYBY O 10 LAT MŁODSZE

Po ukończeniu 40-tego roku życia włosy wydają się cieńsze z powodu utraty gęstości, zmniejszenia swojej średnicy i uszkodzeń powodujących ich łamliwość. Nową linię Pantene Expert Age Defy tworzą uzupełniające się produkty, które sprawiają, że włosy wyglądają jak gdyby o 10 lat młodsze, dzięki pogrubieniu pasm włosów. Linia ta obejmuje szampon, odżywkę, maskę i kurację zagęszczającą, które zwalczają siedem oznak starzenia się włosów: 1) łamliwość; 2) rozdwojone końcówki; 3) puszenie się; 4) niezdyscyplinowane siwe pasma; 5) matowy kolor; 6) wizualne przerzedzenie; 7) przesuszenie; a jednocześnie w efekcie poprawiają gęstość, sprężystość i połysk każdego pojedynczego pasma.

Kobiety często zmagają się z problemem przerzedzających się włosów, który jest jednym z symptomów ich starzenia się. Dzięki współpracy naukowców Olay i Pantene odkryto, że precyzyjna kombinacja składników o działaniu przeciwstarzeniowym na skórze – kofeiny, niacynamidu i pantenolu – ma także istotny wpływ na włosy. To odkrycie doprowadziło do opracowania kuracji zagęszczającej, która pogrubia włókna włosów, sprawiając wrażenie, jakby było ich nawet do 6 500 więcej.

Po trwających ponad 10 lat badaniach prowadzonych wspólnie z ekspertami Olay w dziedzinie zwalczania efektów starzenia się, zaawansowanym rozwoju produktów, testach laboratoryjnych, próbach z udziałem pacjentów oraz testach przeprowadzonych przez stylistów, powstała linia produktów dla kobiet, która pozwala odmłodzić ich włosy o prawie całą dekadę.

KOLEKCJA PANTENE EXPERT AGE DEFY:

SZAMPON ZWALCZAJĄCY OZNAKI STARZENIA – pomaga zwalczać oznaki starzenia się włosów, dzięki czemu wyglądają na 10 lat młodsze.

ODŻYWKA ZWALCZAJĄCA OZNAKI STARZENIA – specjalna odżywka zwalcza 7 oznak starzenia się włosów, pomaga im odzyskać gładkość i blask oraz odwraca skutki upływającego czasu.

ODMŁADZAJĄCA MASKA DO WŁOSÓW – odmładzająca maska zaprojektowana przez specjalistów w dziedzinie zapobiegania starzeniu się włosów pomaga odmłodzić zniszczone, cienkie pasma. Intensywna formuła odżywcza, opracowana wspólnie z ekspertami Olay, pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia włosów, aby odmłodzić je i zapewnić im zdrowy, piękny wygląd.

KURACJA ZAGĘSZCZAJĄCA WŁOSY – odżywka bez spłukiwania pomaga pogrubić pasma włosów tak, by zyskały dodatkową objętość i były grubsze w dotyku. Jej formuła z witaminą B3, pantenolem i kofeiną sprawia, że pojedyncze pasma stają się grubsze i zapobiega łamliwości włosów.

Maksymalna rekomendowana  cena detaliczna:

Szampon Zwalczający Oznaki Starzenia 250ml – 29,99 zł

Odżywka Zwalcza Oznaki Starzenia 200ml – 29,99 zł

Odmładzająca Maska do Włosów 200ml – 36,99 zł

Kuracja Zagęszczająca Włosy 125ml – 36,99 zł

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz