Szampon wyspecjalizowany w odbudowie włosów

22 Grudnia 2008

Szampon Nutricerat – idealny do włosów wymagających intensywnego odżywiania.

Szampon wyspecjalizowany w odbudowie włosów

O każdej porze roku nasze włosy narażone są na niekorzystny wpływ środowiska, na męki związane ze stosowaniem suszarki, lokówki, prostownicy. Pomóż im odzyskać witalność!

Szampon Nutricerat to kosmetyk idealny do włosów wymagających intensywnego odżywiania. Masło Shorea oraz składniki nawilżające zapewniają odbudowę struktury włosów, natomiast zawarte w składzie lipoproteiny otulają powierzchnię włosa, wytwarzając powłokę chroniącą przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Szampon sprawia, że włosy są miękkie i lśniące, po prostu piękne. Ma kremową konsystencję i delikatny zapach. Kosztuje 43 złote.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (63)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Karola
(Ocena: 5)
2016-03-04 19:19:46

re: Szampon wyspecjalizowany w odbudowie włosów

Polecam szampon do odbudowy włosów firmy BIOVAX. Naprawdę działa:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-09 11:16:00

Żaden szampon nie odbudowuje struktury włosów. szampony działają na skórę głowy, a nie na włosy. Na włosy są odżywki, maski itd. Wiem bo uczę się fryzjerstwa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-19 21:52:00

[quote="Gosc"]dobre są polskie ziaji i tanie 3,40 za sztukę a nie tyle kasy :( [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] w zasadzie to i na moje:P na moje również ! A gdzie to kupić? [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Ta... szampon za 43 złote. A przydałby się na moje siano.[/quote] I moje siano..[/quote] i moje :P[/quote] I moje też[/quote] I mojee xDD[/quote] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Ta... szampon za 43 złote. A przydałby się na moje siano.[/quote] I moje siano..[/quote] i moje :P[/quote] I moje też[/quote] I mojee xDD[/quote] moje też[/quote] [/quote] i mooojeee...'\ ale gdzie to cudo kupić? [/quote] [/quote] [/quote] i moje rowniez ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-26 17:11:00

a wiecie czy ten szampon jest dobry do cienkich włosow? bo sie zastanawiam czy jezeli ten szampon tak dobrze odzywia włosy, staja sie miekie itd to czy nie bedzie efektu takiego ze mi te cienkie wlosy przyklapna..?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-24 15:53:00

Ja kupuje w aptece Neril i mi pomaga

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-20 10:31:00

dobre są polskie ziaji i tanie 3,40 za sztukę a nie tyle kasy :( [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] w zasadzie to i na moje:P na moje również ! A gdzie to kupić? [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Ta... szampon za 43 złote. A przydałby się na moje siano.[/quote] I moje siano..[/quote] i moje :P[/quote] I moje też[/quote] I mojee xDD[/quote] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Ta... szampon za 43 złote. A przydałby się na moje siano.[/quote] I moje siano..[/quote] i moje :P[/quote] I moje też[/quote] I mojee xDD[/quote] moje też[/quote] [/quote] i mooojeee...'\ ale gdzie to cudo kupić? [/quote] [/quote]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-18 14:50:00

najlepsze sa maseczki i szampony z fructisa!!! a juz w ogole maseczka ekspresowa! cudo:) kosztuje nie wiele i jest rewelacyjna na prawde!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-09 14:01:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] w zasadzie to i na moje:P na moje również ! A gdzie to kupić? [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Ta... szampon za 43 złote. A przydałby się na moje siano.[/quote] I moje siano..[/quote] i moje :P[/quote] I moje też[/quote] I mojee xDD[/quote] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Ta... szampon za 43 złote. A przydałby się na moje siano.[/quote] I moje siano..[/quote] i moje :P[/quote] I moje też[/quote] I mojee xDD[/quote] moje też[/quote] [/quote] i mooojeee...'\ ale gdzie to cudo kupić? [/quote]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-06 17:12:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] w zasadzie to i na moje:P [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Ta... szampon za 43 złote. A przydałby się na moje siano.[/quote] I moje siano..[/quote] i moje :P[/quote] I moje też[/quote] I mojee xDD[/quote] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Ta... szampon za 43 złote. A przydałby się na moje siano.[/quote] I moje siano..[/quote] i moje :P[/quote] I moje też[/quote] I mojee xDD[/quote] moje też[/quote] [/quote] i mooojeee...'\ ale gdzie to cudo kupić?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-28 22:39:00

czy ktos z Was stosował już ten szampon??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz