Szampon & odżywka Pantene Pro-V: Sprawdzony duet na rozdwojone końcowki!

26 Lutego 2015

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja z Kompleksem Odbudowy Keratyny ochroni włosy przed uszkodzeniami powstałymi na skutek stylizacji.

Pantene Pro-V

Pragniemy, aby nasze włosy wyglądały pięknie. Suszymy je, modelujemy, tapirujemy, stylizujemyi farbujemy. Każdy z tych zabiegów może prowadzić do uszkodzeń włosów i osłabienia ich kondycji. W konsekwencji stają się one przesuszone, łamliwe i pozbawione energii. Największym jednak problemem kobiet z regionu Europy Środkowo Wschodniej, w tym Polek, są rozdwojone końcówki. Z badań wynika, że aż 61% badanych kobiet w wieku 17-24 lat zauważa, że jest to jednoznaczny objaw zniszczonych włosów. Problem ten wymaga więc zdecydowanego i skutecznego rozwiązania.

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja z Kompleksem Odbudowy Keratyny ochroni włosy przed uszkodzeniami powstałymi na skutek stylizacji. Z odżywką nr 1 na świecie* możesz także zapomnieć o rozdwojonych końcówkach.

TEST IGŁY – WSKAŹNIK USZKODZEŃ

Jak sprawdzić, czy włosy wymagają intensywnej regeneracji? Eksperci Pantene Pro-V mają na to skuteczny sposób – Test Igły! Na czym on polega? Pojedynczy włos przypomina nić. Jeśli jej końce rozdwajają się, to nie można jej przewlec przez ucho igły. Podobnie jest z włosami.

PODSTAWA PIELĘGNACJI

Gdy gołym okiem widzimy, że końcówki włosów rozdwajają się, to najlepszy dowód na to, że nie mają się dobrze. Ich zdrowie i dobra kondycja są zagrożone. Dlaczego? Włosy nie posiadają zdolności uzupełniania ubytków keratyny. Odżywki Pantene Pro-V wzbogacone o Kompleks Odbudowy Keratyny chronią naturalne struktury włosów i naprawiają uszkodzenia tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Odżywki Pantene Pro-V chronią włosy od nasady aż po same końce, bez ich obciążania.

PARTNERSTWO DOSKONAŁE

Udowodniono również, że stosowanie zestawu Pantene Pro-V, czyli szamponu w połączeniuz odpowiednią odżywką, daje efekt widocznie zdrowszych i piękniejszych włosów. Dr Steve Shiel, członek Pantene Pro-V Hair Research Institute i Dyrektor Komunikacji Naukowej Procter&Gamble, stwierdza: Prawidłowo dobrany zestaw, składający się z szamponui odżywki, działa skuteczniej niż produkty pochodzące z różnych linii pielęgnacyjnych.Najlepsze dopasowanie produktów do potrzeb włosówjest bardzo ważne, ale równie istotna jest regularność ich stosowania. Danilo, fryzjer gwiazd i Globalny Ambasador Pantene Pro-V, podziela tę opinię: Trzeba działać skutecznie, czyli naprawiać istniejące już uszkodzenia i zapobiegać kolejnym. Oznacza to, że konieczna jest systematyczna pielęgnacja włosów znakomitymi produktami. Zestaw Pantene Pro-V szampon i odżywka widocznie poprawia kondycję włosów. Moje klientki to doceniają.

SIŁA I BLASK

Dzięki Pantene Pro-V nie trzeba iść na kompromis i decydować się na to, co nie do końca spełnia oczekiwania. Sięgnij po najlepsze rozwiązanie – Pantene Pro-V. Regularne stosowanie zestawu szampon i odżywka sprawi, że włosy z każdym myciem będą wyglądać na zdrowsze, a końce będą bardziej odporne na rozdwajanie. Dlatego kobiety wybierają Pantene Pro-V – odżywkę nr 1na świecie*.

Sugerowana maksymalna cena detaliczna:

Odżywka 200 ml:  10,99zł

Odżywka 360 ml:  13,99zł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-27 13:05:11

re: Szampon & odżywka Pantene Pro-V: Sprawdzony duet na rozdwojone końcowki!

Używałam szamponu z odżywką do codziennego stosowania Pantene i nie polecam. Świeżo umyte włosy były po prostu tłuste i ciężkie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-27 01:05:34

re: Szampon & odżywka Pantene Pro-V: Sprawdzony duet na rozdwojone końcowki!

Po pantene wlosy wypadały mi garściami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
KKKK
(Ocena: 5)
2015-02-26 21:31:17

re: Szampon & odżywka Pantene Pro-V: Sprawdzony duet na rozdwojone końcowki!

to jest jakas masakra włosy przetłuszczaja się po paru godzinach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
polecam :)
(Ocena: 5)
2015-02-26 10:06:08

re: Szampon & odżywka Pantene Pro-V: Sprawdzony duet na rozdwojone końcowki!

ht tps://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/aabe48ec139481931201353fe9f9e47d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1