MĘSKIM OKIEM: Czym się różnią blondynki od brunetek?

18 Października 2016

Faceci twierdzą, że kolor włosów wpływa na temperament, inteligencję i życie rodzinne.

blondynki kontra brunetki

Czy kolor włosów wpływa tylko na wygląd? Stereotypów na temat blondynek i brunetek jest cała masa. I nie dotyczą wyłącznie ich urody. Na naszych oczach niemal od zawsze rozgrywa się pojedynek: jasne kontra ciemne włosy. Obie grupy mają swoich zagorzałych fanów, jak i przeciwników. To nie tylko kwestia gustu, ale często także uprzedzeń. Zupełnie tak, jakby odcień na głowie zdradzał wszystko i nie pozostawiał pola do interpretacji.

Czas sprawdzić, w czym tak naprawdę rzecz. Zapytałem kilku facetów o mocne i słabe strony zarówno blondynek, jak i brunetek. I chociaż grupę ankietowanych trudno uznać za reprezentatywną, coś musi być na rzeczy. Ich odpowiedzi w wielu kwestiach są zgodne i mogą świadczyć o tym, że kolor owłosienia to nie tylko wizualny szczegół.

Kto wygra tę bitwę i który odcień okaże się zwycięski w poszczególnych kategoriach?

Zobacz również: Brunetki czy blondynki? Wiemy, który kolor włosów GWARANTUJE powodzenie!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
3.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

gość
(Ocena: 5)
2018-01-08 16:28:52

brunetki sa mega

masakryczny artykuł

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
czerwonowłosa
(Ocena: 4)
2016-10-19 12:43:49

A co z rudymi? :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
douczona
(Ocena: 5)
2016-10-19 07:49:45

"Próbuję sobie przypomnieć wszystkie wybitne kobiety w polityce i chyba żadna z nich nie jest i nie była blondynką." No chyba że za wybitną polityk uznaje się Beatę Szydło, to mogę się zgodzić :D polecam spojrzeć na Angelę Merkel albo na Hillary Clinton zanim zacznie się pisać takie głupoty ;) bo to one są dziś symbolem kobiet u władzy i jakoś nie wydaje mi się, żeby były brunetkami :) Podobnie jak w Anglii wcześniej Margaret Thatcher, a teraz Theresa May

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-18 23:30:01

śmieszne. mowa o lepszych kochankach - oczywiscie brunetki, mowa o lepszych zonach-oczywiscie brunetki,bo blondynki to do łózka. to sie zdecydujcie. Widać ze brunetka pisała ten artykuł,żałosne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-19 08:36:54

tak, tak... pisała to brunetka i stwierdziła, że to blondynki rządzą światem. widać, że komentarz powyżej pisała jakaś zakompleksiona blondynka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-18 16:55:34

Kolor wlosow nie ma wpływu na poziom inteligencji .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-18 16:43:23

Czym się różnią? Może kolorem włosów? Każda kobieta jest inna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-18 09:58:21

Czemu, ach czemu gdy mowa o blondynkach i brunetkach to blondynki są uznawane za jakieś rozpustnice puszczalskie a brunetki za te dobre i rodzinne? Czemu faceci wyobrażając sobie blondynke mają przed oczami obraz latawicy dyskotekowej z namalowanymi czarnymi brwiami, zrobionymi ustami, z piwem w ręce, chętnej i gotowej na zabawę? Kiedy większość naturalnych blondynek to raczej kobiety bardzo delikatne, nie tylko z wyglądu, to kobiety o cieńszych włosach niż brunetki, delikatniejszych rysach przez miedzy innymi rownież jasną oprawę oczu. No przynajmniej ja taka jestem ;) I nie wydaje mi się żebym komukolwiek przypominała seksualną nieżądnicę do wyrwania na jedną noc, bardziej osobę którą można by się opiekować, żyć spokojnie, założyć dom. No i ja tak widzę blondynki, trochę "anielsko" w porównaniu do brunetek które cześciej i głośniej walczą o swoje i uważam że są bardziej drapieżne. Co nie jest złe - ale ja tak to widzę, czyli na odwrót niż ci panowie ankietowani.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-18 08:26:06

Ja pierdziele co za gówno

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1