Sposoby na wyprostowanie włosów bez prostownicy (Testowałyśmy na sobie - działają!)

03 Lipca 2016

Jakie metody są najlepsze?

jak wyprostować włosy

Trudno jest ujarzmić włosy i doprowadzić je do idealnego wyglądu bez prostownicy i odpowiednich kosmetyków. Duży problem mają zwłaszcza posiadaczki kręconych włosów oraz dziewczyny o pofalowanych puklach. Czasami nie chodzi o to, że bez stylizacji fryzura wygląda niechlujnie, ale właścicielce bardziej pasują proste kosmyki. Prostownica okazała się pod tym względem wspaniałym odkryciem. Minusem urządzenia jest jednak szkodliwy wpływ na strukturę włosów. Po jakimś czasie bardzo się niszczą.

Dziewczyny coraz częściej poszukują innych metod prostowania. Niektóre decydują się na profesjonalny zabieg w salonie fryzjerskim, który daje efekt prostownicy na ok. 4-6 miesięcy. Ale co dalej? Po pierwsze, nie każdą na to stać, a po drugie, w ten sposób włosy też się niszczą.

Na szczęście jest kilka innych, mniej inwazyjnych metod. Którą z nich wybierzesz dla siebie?

Zobacz także:  Koniec z cienkimi włosami!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-04 11:19:05

W d... sobie wsadzcie te samowłaczające sie filmiki, chce obejżec film to go wlączam a nie decydujecie za mnie!!!! Tak samo z reklamami - gdyby nie wyskakiwały z każdego możliwego rogu, nikt by nie używał adblocka. Jak to sie mówi chciwy dwa razy traci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-03 10:38:23

Jak dla mnie to jedynym wyjściem jest zrobienie keratyny. Oczywiscie nie u fryzjera, bo zapłacisz 500 zł, ale samemu. Kosmetyki kupuje w necie i kosztuje to maksymalnie 100 zł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1