13-latka pierwszy raz w życiu rozjaśniła sobie włosy. Ojciec postanowił ją za to surowo ukarać (FOTO)

13 Lutego 2018

Mężczyzna stwierdził, że 13-latka jest na to za młoda.

ścięte włosy

Wygląd jest ważny dla każdej kobiety. A tym bardziej dla dorastającej nastolatki, która chce być akceptowana przez rówieśników. Niestety, ona będzie miała z tym problem, a wszystko przez trudne relacje między jej rodzicami. Ci rozstali się kilka lat temu i wciąż nie mogą dojść do porozumienia, jeśli chodzi o losy ich dziecka. Kiedy jedno wyraża na coś zgodę, drugie dla zasady się temu przeciwstawia.

Podobnie było z prezentem urodzinowym dla Kelsey Johnson, która niedawno skończyła 13 lat. Marzeniem dziewczyny było rozjaśnienie włosów. Matka postanowiła je spełnić, a kiedy już to zrobiła - do akcji wkroczył ojciec z nową partnerką. Według nich dzieci nie powinny aż tak eksperymentować z wyglądem i dlatego nastolatkę spotkała za to surowa kara.

Jaka? Trudno w to uwierzyć, ale w ramach nauczki… straciła rozjaśnione chwilę wcześniej włosy.

Zobacz również: DRAMAT! Pokazała, co doczepy zrobiły z jej pięknymi włosami...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (31)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-14 16:16:20

Matka tej dziewczyny mogła tej nowej partnerce oszpecic ryja a ojcu auto rozbić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-14 00:14:09

Ja bym ch*jowi założyła o to sprawę w sądzie. Nie podarowałabym tego. To jest naruszenie nietykalności osobistej dziecka i zrobienie czegoś wbrew zgody jej matki. Oprócz tego roz..jebałabym anonimowo jego samochód w zemście, ciekawe jakby się poczuł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 20:57:06

Dokładnie, sprawa do sądu, wysokie odszkodowanie od idioty i ograniczenie praw rodzicielskich.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 20:12:46

Hmmm, a czy na to jest paragraf? Naruszenie dóbr osobistych drugiej osoby. Jakby obcy facet obciął jej włosy na ulicy to by został za to pociągnięty do odpowiedzialności. rodzic już może się znęcać nad córką?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 16:19:22

W takim wypadku należy się starać o ogranicznie praw rodzicielskich bo to naruszenie nietykalności cielesnej. Nie została pobita ale została oszpecona wbrew swojej swojej woli. Ten ojciec jest niezrównoważony skoro stosuje takie kary. Jak zrobi sobie tipsy co to paznokcie jej poodrywa ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 16:39:31

Aż strach pomyśleć co zrobi przyszłemu chłopakowi córki lub dziewczynie. Debil nie ojciec.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 15:38:23

Mam nadzieję, że w przyszłości jak ten dziad będzie stary i niedołężny córka odłączy go od aparatury bez jego wiedzy. Niepotrzebni są tacy ludzie na tym świecie. A przed tym jeszcze kastracja, jeśli w ogóle tam coś ma.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-14 20:21:29

Ja mam nadzieję że ona nawet na niego nie splunie w przyszłości jak będzie stary i niedołężny. Ja bym takiego dziada wyj...ebała do domu starców i miałabym go gdzieś, a matka zawsze mogłaby na mnie liczyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 15:27:42

Ja to bym pędem złożyła sprawę do sądu nie tylko o ograniczenie kontaktu, ale też żeby ten kontakt był pod moim nadzorem. Wyraźnie widać, że ojciec nie jest emocjonalnie stabilny. A co będzie jak po gorszym dniu czy po kolejnej kłótni z byłą znowu córce się, mówiąc kolokwialnie, "oberwie"? Owszem, mógł się nie zgodzić na rozjaśniania i według niego córka jest za młoda. Zamiast ścinać włosy, które w tym wieku dzięwczyny często utorzsamiają z pięknem, mógł zabrać ją do fryzjera i kazać z powrotem do poprzedniego, ciemniejszego koloru. Osobiście uważam, że zachował się niepoważnie i jedyne co tym udowodnił to to, że nie powinien mieć prawa do nazywania się ojcem. Jestem pewna, że córka długo mu tego nie wybaczy, a na pewno nigdy nie zapomni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 13:43:02

Na miejscu matki odcięłabym temu dupkowi jego małego penisa. Skoro nie umiał go utrzymać to trzeba go ukarać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 13:17:22

Aż strach pomyśleć co by jej zrobił za zrobienie tatuażu na ręce. Dziewczyna ręki by nie miała. A np. zrobiłaby taki zmywalny, dramat. Pieprzony tyran.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 13:11:22

Nie jestem za tym, żeby 13-latki rozjaśniały włosy, ale ona ma je rozjaśnione bardzo delikatnie i naturalnie, więc w czym problem? A nawet jak jej ojcu nie spodobało się to tak bardzo, że zachciało mu się dawać kary to wybrał okropny sposób. Mógł jej np. dać jakieś ograniczenia w korzystaniu z telefonu itp. a ścięcie włosów za karę jest bardzo poniżające i w żadnej sytuacji nie powinno mieć miejsca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz