Po czym poznasz dobrego fryzjera?

04 Listopada 2016

Ta wiedza bardzo Ci się przyda.

dobry fryzjer

Wizyta u fryzjera zwykle kojarzy się z miłym, relaksującym doświadczeniem. Niestety, w niektórych przypadkach zamiast przyjemności, staje się koszmarem. Zbyt krótkie włosy, popalone końcówki czy źle dobrany kolor to tylko niektóre z przykrości, jakich mogą doświadczyć klienci, korzystający z usług nieprofesjonalnego fryzjera. Jak uniknąć złych doświadczeń i wybrać specjalistę, który odpowiednio zadba o nasze włosy? Na te pytania odpowiada Wojciech Stasiak, stylista fryzur i ekspert kampanii „Moja REGENeracja”.

Mężczyźni jednak WOLĄ BLONDYNKI! Mamy na to aż 5 niepodważalnych dowodów!

Zwróć uwagę na wygląd…


…salonu. Wygląd zewnętrzny pomieszczenia może powiedzieć sporo na temat poziomu usług, jakie oferowane są w zakładzie. Warto więc zwrócić uwagę na takie czynniki jak czystość - zarówno salonu jak i sprzętu, którym posługuje się fryzjer, porządek - świadczący o dobrej bądź złej organizacji pracy, a także wystrój, który może pokazać poczucie estetyki pracujących w zakładzie specjalistów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ajajaj
(Ocena: 3)
2016-11-06 10:30:40

Mam pytanie, w jaki sposób jako klient-laik, mam rozpoznać jakość używanych produktów typu szampon, odżywka itp. W jaki sposób? Ogólnie jest u nas bardzo trudno o dobrego fryzjera, są to głównie osiedlowe pseudo fryzjerki, albo mega drogie pseudo salony fryzjerskie, gdzie również nie wyjdziesz z nich zadowolona. Fryzjerstwo jest w naszym kraju na poziomie tragedii.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-04 01:42:23

Jak ktoś ścina 5cm włosów, gdy zniszczonych jest 10 to jest du** a nie fryzjer.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-04 05:54:00

jak idę do fryzjera i chce mieć ścięte 5 cm to ma być 5 cm, to moje włosy a nie fryzjera.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-04 11:29:49

Profesjonalista przekona klientkę jakiego zabiegu potrzebuje. Już fryzjerzy tak się boją takich kretynem, że kiedyś przy 20 cm zniszczonych końcówek fryzjerka podcięła mi może centymetr.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-04 11:31:29

a potem po krótkim czasie idziesz znowu do fryzjera (znowu płacisz) bo włos dalej jest rozdwojony albo zniszczony.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-04 12:19:10

Dobry fryzjer informuje że jego zdaniem należy ściąć 10 cm i potrafi do tego przekonać. Jeśli jednak klientka uprze się mimo wszystko że 5 to fryzjer to szanuje i ścina 5. Moim zdaniem "du** a nie fryzjer" ścina ci 10 cm a miało być 5 a po wszystkim wzrusza ramionami i informuje cię że trzeba było bo zniszczone. Jak przyjdziesz farbować się na rudo a fryzjerka zrobi ci blond bo wyglądasz w nim lepiej bez uzgodnienia to co też super fryzjerka?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1