Co się stanie, gdy nałożysz oliwę z oliwek na włosy?

06 Kwietnia 2018

Próbowałyście jej użyć w ten sposób?

oliwa z oliwek na włosy

Niektóre kobiety mają włosy piękne z natury i wystarczy im zwykła odżywka, aby prezentowały się olśniewajaco. Są gęste, gładkie i błyszczące. Stanowią przedmiot podziwu tych kobiet, które nie mogą pochwalić się bujną grzywą. Ale i te ostatnie nie powinny się poddawać. Istnieje wiele sposobów na to, żeby poprawić wygląd włosów.

Zobacz także: Przygotuj włosy na wiosnę!

W Sieci możemy znaleźć mnóstwo opinii o produktach, które mają na nie korzystny wpływ. Są też przepisy na maseczki i porady na temat codziennej pielęgnacji. Wśród tej skarbnicy wiedzy można również odnaleźć informacje na temat produktów, których codziennie używamy w naszej kuchni. One, odpowiednio wykorzystane, przyczyniają się do polepszenia kondycji włosów.

Bardzo popularny jest olej kokosowy czy też maseczka z żółtek i nafty kosmetycznej, którą podobno stosowała Violetta Villas. Natomiast mniej osób zdaje sobie sprawę, że oliwa z oliwek może posłużyć jako odżywka i maseczka do włosów.

Co warto o niej wiedzieć?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Agnieszka
(Ocena: 5)
2018-04-13 15:11:42

Olejowanie włosów to chyba najlepsza metoda ich pielęgnacji - uwielbiam! Znalazłam nawet farbę cameleo omega z naturalnymi olejkami, więc robię to nawet podczas koloryzacji ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 00:06:54

Lepsza jest olejek babydream dla kobiet przeciw rozstepom dostępny w Rossmannie za ok 10zl. Super skład, nawilża włosy, ciało, można dodawać do kąpieli do wanny. Mogą uniwersalna. I ładnie pachnie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-06 23:49:28

To co się stanie zależy od porowatości włosów, bo olej zazwyczaj dobiera się właśnie do porowatości. Niskoporom oliwa raczej nie posłuży, może wręcz spuszyć włosy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-06 09:27:30

trzeba spróbować w takim razie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1