Odważysz się na nowe odcienie GARNIER OLIA? Srebrzyste blondy i ogniste czerwienie zachwycają!

24 Listopada 2014

Kolor utrzymuje się naprawdę długo, a włosy pozostają miękkie i puszyste jeszcze długo po farbowaniu.

garnier olia

Większość kobiet, wbrew pozorom, nie farbuje włosów ze względu na pierwsze siwe kosmyki. Coraz częściej sięgamy po koloryzację dla przyjemności, aby odmienić swój wizerunek i fryzurę. Dlatego większą uwagę zwracamy na to, aby farba była bardzo delikatna i możliwie najmniej inwazyjna. Taka właśnie jest Garnier Olia, którą testujemy już od kilku miesięcy.

Dlaczego to jeden z naszych ulubionych produktów do koloryzacji? Przede wszystkim nie zawiera amoniaku, który może niszczyć włosy. W dodatku farbowanie jest znacznie przyjemniejsze, ponieważ produkt ma ładny, delikatny zapach. Przede wszystkim jednak kolor utrzymuje się naprawdę długo, a włosy pozostają miękkie i puszyste jeszcze długo po farbowaniu.

 

Nic dziwnego, że liczba fanek produktów Garnier Olia stale rośnie. W końcu domowa koloryzacja nigdy nie była tak prosta i przyjemna! Dlatego marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentek i proponuje zupełnie nowe odcienie: od srebrzystych, chłodnych blondów, doskonałych na zimę, po ogniste miedzie, które będą zachwycały jesienią.

 

 

Sprawdź, jak wyglądają nowe kolory i odważ się na zmianę z pielęgnacyjnymi olejkami Olia!

 

Polecamy!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz