Nowa linia Wellaflex Instant Volume Boost: Zapewnia włosom podwójną objętość!

05 Lipca 2014

Perfekcyjnie wystylizowana, pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody.

 Wellaflex Instant Volume Boost

Perfekcyjnie wystylizowana, pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody, niezależnie od stylu: burza loków, romantyczne fale lekko opadające na ramiona,czy uniesione u nasady gładkie uczesanie zawsze prezentują się doskonale. Bo w przypadku włosów „więcej” znaczy lepiej! Dlatego eksperci Wella stworzyli nową linię Wellaflex Instant Volume Boost, która pomaga uzyskać podwójną objętośćfryzury (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), a także elastyczne i długotrwałe utrwalenieaż do 24 godzin! Dzięki pełnej objętości fryzurze odważysz się sięgnąć w życiu po więcej!

Chyba każda z nas przyzna, że oklapnięta, pozbawiona objętości fryzura nie prezentuje się najlepiej. Natomiast burza pięknych włosów to sprawdzona kobieca broń i marzenie niejednej z nas. Wyobraź sobie, jak cudowne może być uczucie, gdy podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych Twoje włosy zyskują podwójnie większą objętość! Teraz, z nową linią do stylizacji Wellaflex Instant Volume Boost to możliwe!

Zdaniem ambasadora marki Wellaflex, światowej sławy stylisty fryzur, Saschy Breuera: Pełna objętości fryzura ma ogromne znaczenie. To przede wszystkim zadowolenie zwłasnego wyglądu, które dodaje nam odwagiw podejmowaniu nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy chcesz wystylizować sprężyste, lekko falujące loki, czy fale o lustrzanym połysku w stylu dawnego Hollywood, Wellaflex Instant Volume Boost daje nieograniczony zakres możliwości, jeśli chodzi o stylizację pełnej objętości fryzury – podkreśla stylista.

Podwójna objętość z nową linią Wellaflex Instant Volume Boost

Marka Wella od ponad 130 lat kreuje profesjonalne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów oraz jest symbolem wizjonerstwa i najwyższej jakości w świecie fryzjerstwa. By spełnić coraz większe wymaganiawspółczesnych kobiet,eksperci Wella stworzyli nową linię Wellaflex Instant Volume Boost, która pomaga osiągnąć podwójną objętość włosów(w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), a także elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin. Wystarczy jedno naciśnięcie aplikatora, aby uwolnić miliony cząsteczek, które unoszą i oddzielają  poszczególne pasma, nadając fryzurze podwójną objętość. W skład linii Wellaflex Instant Volume Boost wchodzą: pianka, lakier oraz żel w spray’u. Wyjątkowym kosmetykiem wkolekcji jest nasycona cząsteczkami tlenu innowacyjna pianka, dzięki której będziesz zachwycać pełną objętości fryzurą i  odważysz się w życiu na więcej!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz