Nowa linia Wella Professionals EIMI to gwarancja fantazyjnych, modnych i niepowtarzalnych fryzur

04 Lutego 2016

Mówisz styl, myślisz EIMI!

blond włosy

Wella Professionals, po raz kolejny, dokonuje przełomu w dziedzinie stylizacji. Najnowsza linia produktów stylizacyjnych Wella Professionals EIMI pozwala uwolnić kreatywność, podkreślić swoją indywidualność i definiować na nowo pojęcie stylu. To produkty, które pozwolą wyrazić siebie – głośno i wyraźnie. 

EIMI to nowa gama produktów do stylizacji Wella Professionals. Linia w centrum uwagi stawia indywidualizm i najnowsze technologie. Pozwala również kreować wyjątkowe fryzury, spełniając oczekiwania wszystkich poszukiwaczy swojego stylu. EIMI, greckie słowo oznaczające istnienie, jest manifestem samoświadomości, pewności siebie oraz gotowości na wyzwania. Dzięki produktom Wella Professionals EIMI można stworzyć stylizacje, które w pełni pozwolą wyrazić osobowość, jednocześnie poruszając się w świecie najnowszych globalnych trendów.

Linia Wella Professionals EIMI jest efektem twórczej współpracy wyrazistych, pełnych pasji osobowości - Globalnego Dyrektora Kreatywnego Pielęgnacji i Stylizacji Eugene’a Souleimana oraz Scientific Communications Experta marki, Marii Castan. W skład linii wchodzi 31 produktów, odpowiadających na różne potrzeby włosów, które pozwolą tworzyć niepowtarzalne stylizacje. Umożliwią one kreację unikalnych tożsamości, w których granice i bariery dotyczące stylizacji przestają istnieć. Produkty z linii Wella Professionals EIMI inspirują, a także w naturalny sposób uruchamiają kreatywność i artyzm. 

Produkty z linii Wella Professionals EIMI umożliwiają stworzenie pełnych charakteru stylizacji, niezależnie od tego, czy oczekujemy objętości, wygładzenia, wyraźnej tekstury czy połysku w stylu glamour. W kolekcji znajdują się również lakiery gwarantujące różne stopnie utrwalenia. Kolekcja EIMI uwodzi kompozycją zapachową, w której kwiatowa nuta bazy została skontrastowana z sercem czystej i luksusowej ambry, uzupełnionej wykwintną nutą morską. Każdy sublinia ma odrębny kolor, wyrażający jego właściwości oraz poziom utrwalenia fryzury. 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz