Ona ma na głowie tyle wszy, że te... poruszają jej włosami! (To nagranie zszokowało cały świat)

05 Sierpnia 2017

Jak można doprowadzić się do takiego stanu? Ohyda!

wszawica

Coraz więcej mężczyzn jest zdania, że nie musisz być spektakularnie piękna i idealnie zgrabna, byś mogła cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej. Wystarczy, że nie jesteś zaniedbana. A tego na pewno nie można powiedzieć o bohaterce głośnego nagrania, które w ostatnich dniach robi furorę w Internecie.

Film zarejestrowano w Meksyku. Jego autorem jest jeden z pasażerów autobusu miejskiego. Widzimy na nim odwróconą młodą kobietę. W kadrze widoczne są przede wszystkim jej niezwykłe włosy. Na pewno nie pierwszej świeżości, a na dodatek… dziwnie się zachowujące. Tak, fryzura tej dziewczyny dosłownie żyje własnym życiem.

Wszystko prawdopodobnie z powodu silnej wszawicy. Albo innego robactwa…

Zobacz również: Nie mył swoich zębów PRZEZ 20 LAT. Przygotuj się na PASKUDNY WIDOK!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anerka
(Ocena: 5)
2017-09-13 12:03:27

najlepszy na wszy jest hedrin, używałam dwa razy na przestrzeni kilku lat co prawda , ale mam nadzieję, że już ostatni raz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-09-17 18:45:48

tej pani z artykułu też by się ten hedrin przydał..masakra, jak można się doprowadzić do takiego zapuszczenia..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-01 16:20:32

Pisalicie ost o brudasce co niby depresje miala i tsk jej wam bylo szkoda, pewnie ta tez miala

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-05 11:37:58

Rzygam! Ciekawe ile osób już zaraziła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-05 03:14:55

Japrd... porzygam się zaraz. Jej nawet leczenie tego nie pomoże, wszawica osiągnęła już takie stadium że ciężko jej będzie to wytępić. Zostało jej ściąć kłaki na zero, albo na bardzo krótko, zdezynfekować skórę głowy i czekać aż włosy odrosną. Co trzeba zrobić żeby się doprowadzić do takiego stanu ?! Masakra, co za brudaska ! Fuj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-05 02:30:26

Straszne! Ja pamiętam, że jak byłam w 2 klasie podstawówki to po kontroli u pielęgniarki szkolnej okazało się, że jedna dziewczynka w klasie miała wszy. Wkrótce głowa swędziała też inne osoby, w tym również mnie. Swędziało tak, że do dzisiaj to pamiętam, nie mogłam usiedzieć w miejscu bez drapania. Moja mama kupiła wtedy taki śmierdzący płyn na wszawice. Siedziałam z wysmarowaną głową tym płynem pod czepkiem przez dłuży czas, a później trzeba było to wszystko wyczesać gęstym grzebieniem. Po ok. 1h takiego wyczesywania moich cienkich włosów okazało się, że na głowie miałam tylko 2 wszy. Zwalczyłam coś co nawet nie zdążyło się rozwinąć. No i właśnie mając na głowie te 2 głupie wszy nie mogłam wytrzymać bez drapania się, a to nie są 2 wszy, ich jest setki, jak nie tysiące! Nie potrafię zrozumieć jak można doprowadzić się do takiego stanu jak ta kobieta z nagrania nawet jeżeli nie dba się o higienę... Ja nawet jakbym miała 5x mniej robactwa na głowie niż ona to zgoliłabym się na łyso.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1