Przełom w pielęgnacji suchych włosów: Kerastase Nutritive

29 Lipca 2016

Twoje włosy będą miękkie jak nigdy przedtem!

kerastase nutritive

Wesoła, asertywna, dyskretna, charyzmatyczna – unikalna osobowość kobiety daje o sobie znać poprzez jej relację z włosami.

Gdy włosy stają się suche, ta piękna forma mowy ciała się psuje. Znika pragnienie dotyku, zmysłowe sygnały schodzą na dalszy plan. Linie komunikacji zanikają i trzeba je naprawić.

I tu na scenę wchodzi Kerastase Nutritive, najlepsze produkty dla suchych włosów od 1979 r. Matki i córki, styliści i klientki – od pokoleń ta legendarna marka jest pionierem w trosce o odżywione, błyszczące i wyraziste włosy.

Dziś Kerastase Nutritive prezentuje najnowsze innowacje w pielęgnacji do wykorzystania w salonach i w domu, proponuje głębsze i trwalsze odżywienie nawet dla bardzo suchych włosów – niepowtarzalna jakość Nutritive idzie dalej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Pionierska formuła naukowa, wartościowe składniki, elegancka faktura i uzależniające zapachy umożliwią wszystkim kobietom otwartą ekspresję siebie...

Kąpiel Nutritive Magistral Do włosów bardzo suchych. Kąpiel zawiera technologię łączącą IRISOME 4600ppm oraz ekstrakt z żywicy Benjoin.

Więcej na: http://www.zeberka.pl/art/nowosci-kosmetyczne-nowa-linia-do-wlosow-nutritive-od-kerastase-42022

Kąpiel Nutritive Magistral Do włosów bardzo suchych. Kąpiel zawiera technologię łączącą IRISOME 4600ppm oraz ekstrakt z żywicy Benjoin.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz