Pamiętacie Julię Dybowską? Właśnie wzięła udział w pewnej reklamie… (Jak oceniacie efekty?)

15 Grudnia 2016

Polska lalka Barbie poleca… doczepiane włosy.

Dybowska w reklamie

Kiedy jako pierwsi w Polsce napisaliśmy o naszej rodzimej żywej Barbie, Julii Dybowskiej, na forum rozpętała się burza. Przypomnijmy:


Polska Valeria Lukyanova: Poznajcie Julię! (ŁADNA?)

Część z was była oburzona jej szczupłą sylwetką, inne dziewczyny zachwycały się z kolei jej urodą i stylem. Choć budziła mieszane emocje, jedno nie ulegało wątpliwości – obok niej nie da się przejść obojętnie.


Ostatnio Julie została zaproszona do współpracy przez markę Rubin Extensions, która tworzy wysokiej jakości produkty z naturalnych włosów. Istniejąca na rynku od 2011 firma szwajcarska współpracuje ze stylistami oraz osobami, które chcą zagęścić lub przedłużyć włosy. Efekty wspólnego działania z Julią można zobaczyć na zdjęciach.


Rubin Extensions proponuje całą paletę rozwiązań, jeśli chodzi o dopinanie i zagęszczanie włosów. Julia Dybowska zaprezentowała podczas sesji trzy różne produkty:


Premium włosy Clip In – najnowsza, bezinwazyjna i najszybsza metoda przedłużania włosów. Wystarczy 5 min, aby uzyskać piękną fryzurę, która wygląda naturalnie i nie wymaga specjalnego sprzętu technicznego.


Pasemka keratynowe Premium Line, to rozwiązanie dla pań, które chcą dostosować długość włosów do swoich potrzeb.


Efekt Flat Weft Premium Line – zagęszczanie i przedłużanie włosów dzięki taśmom. Ta metoda pozwala również na dopięcie dokładnie takiej ilości włosów, jaka jest potrzebna.


Jak podobają się Wam zdjęcia promujące doczepiane włosy?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Amaress
(Ocena: 5)
2016-12-31 13:23:53

Mam te włosy Rubin-a które ona promuje i wcale nie trzeba być lalką Barbi zeby dobrze się w nich czuć! Jak ktoś ma rzadkie włosy i chce je zagęścić jak ja to super metoda a nie jakas strasznie droga też - cena na normalną kieszeń a włosy naprawdę dodają objętości i długości i to w bardzo naturalny sposób i naturalnie wyglądają!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Amaress
(Ocena: 5)
2016-12-31 13:19:28

Mam te włosy Rubin-a która one reklamuje, takie doczepiane na taśmach - świetny efekt, wcale nie widać nic sztucznego ( ja mam naturalne włosy ) i nie czuć i nie widać tych taśm. Jak ktoś ma cienkie rzadkie włosy to do zagęszczenia no i przedłużenia oczywiście to super sprawa. I wcae nie trzeba być polską Barbi żeby w tych włosach dobrze wyglądać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-15 17:55:52

Kiedyś byli artyści teraz mamy to..beznadziejne czasy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-15 17:48:27

1i 2 zdjecie cudoooowne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-15 16:31:56

jak ktoś tak dobrze wygląda to i doczepiane włosy pasuja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-15 09:45:10

Nie sposób raczej o niej zapomnieć skoro dodajecie jakieś marne artykuły o niej przynajmniej raz w tygodniu, jakby była jakąś gwiazdą przynajmniej... :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1