Komunijne fryzury. Odpowiednie dla małych dziewczynek?

20 Kwietnia 2018

Oto najmodniejsze propozycje.

komunia fryzury

Już niedługo rozpoczną się uroczystości pierwszej komunii świętej. To właśnie wtedy wierni katolicy przyjmują po raz pierwszy sakrament Eucharystii. Podczas wydarzenia trzeba wyglądać godnie. W wielu kościołach wszystkie dzieci noszą alby, ale w niektórych dziewczynki mają na sobie białe sukienki, a chłopcy garnitury.

Zobacz także: Cała prawda o Pierwszej Komunii: Przyjęcie w restauracji, drogie prezenty i...

Oprócz stroju ważne są też dodatki oraz uczesanie. W przypadku chłopaków nie ma problemu – większość z nich ma krótko ostrzyżone włosy. Jeżeli chodzi o dziewczynki, mogą one wybierać z wielu fryzur oraz ozdób do włosów. Najczęściej widziemy je w rozpuszczonych włosach albo w kokach, ale są matki, którą robią wszystko, aby ich córki wyróżniały się w tłumie.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałaś, jak będzie wyglądać twoja córka, publikujemy inspiracje z Instagrama. Zaprezentowane ozdoby do włosów są powszechnie dostępne w sklepach, a każdą z fryzur z powodzeniem wykonasz w domowym zaciszu.

Warkocz

Warkocz przerzucony na bok i ozdobiony kwiatami to oryginalne uczesanie na komunię. Niewiele dziewczynek widuje się w warkoczu podczas tej ceremonii. Jeżeli twoja córka ma długie i gęste włosy, pomyśl o takiej fryzurze.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz