Inspiracje z Instagrama: Jak się uczesać na festiwal muzyczny?

13 Kwietnia 2018

Oto kilka propozycji!

Festiwal Coachella odbywa się co roku w Empire Polo Club, usytuowanym w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado. To spotkanie, na którym gromadzą się fani muzyki i sztuki. Do tej pory w wydarzeniu brali udział m. in. Amy Winehouse, AC/DC, Prince, Snoop Dogg i inni. To również świetna okazja, aby zaistnieć dla zespołów i gwiazd wchodzących oraz tych, które pragną wznowić swoją działalność. Coachella jest w końcu jednym z najbardziej popularnych festiwali tego rodzaju w Stanach Zjednoczonych. Impreza pierwszy raz odbyła się w 1991 r.

Zobacz także: Zaśpiewały piosenkę Dawida Podsiadło tak niesamowicie, że dzisiaj mówi o nich cała Polska!

Gwiazdy, które biorą udział w festiwalu, chętnie pokazują się w wyszukanych stylizacjach. Ale nie tylko one. Przeglądając Instagrama, można zobaczyć oryginalnie ubrane dziewczyny. Uwagę przykuwają również ich fryzury.

Jeżeli masz zamiar wziąć udział w tegorocznym festiwalu i lubisz się wyróżniać, przygotowałyśmy kilka inspiracji na fryzurę w oparciu o spotkania z poprzednich lat.
Znajdują sie tutaj propozycje dla dziewczyn ceniących zarówno proste, jak i ekstrawaganckie uczesania. Które z nich podoba ci się najbardziej?

1.

2.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-13 00:24:35

Przeciętna czytelniczka tej stronki pewnie nawet nie dostałaby wizy do USA.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1