9 mitów na temat włosów. Gdybyś nie wierzyła w te twierdzenia, miałabyś dłuższe i piękniejsze włosy

19 Stycznia 2018

Poznaj najpopularniejsze kłamstwa.

długie włosy

Na temat tego, jak pielęgnować włosy, aby były zdrowe i szybko rosły, krąży wiele mitów. Dotyczą one także objawów, które postrzegamy jako złe. Okazuje się, że nie w każdym przypadku tak jest. Z mitami na ten temat postanowił rozprawić się portal brightside.me. Poznaj je, a wtedy będziesz mogła pozbyć się negatywnych nawyków pielegnacyjnych i wprowadzić takie, które przyniosą pozytywny efekt.

Spotkałyście się już z tymi mitami? My jeszcze nie.

Mit nr 1. Jeżeli często robisz sobie koński ogon albo koczek, narażasz włosy na osłabienie. Będą wypadały jeszcze bardziej

Tak się dzieje tylko w przypadku, gdy zbyt ciasno zwiążesz włosy i odczuwasz ból. Fryzura sama w sobie nie powoduje osłabienia włosów – czytamy na brightside.me. Wręcz przeciwnie, zarówno dzięki jednej, jak i drugiej, zapobiegasz uszkodzeniom włosów.

Zobacz także: TOP 10: Najpiękniejsze fryzury na studniówkę

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 18:51:55

To mit ze prostowanie keratyna jest dobre dla włosów? XD oczywisice ze jest dobre. ,,Wprasowywanie" keratyny uzupełnia pootwierane łuski, włosy sa gladkie i odzywione, a to ze sa wyprostowane to tak naprawde efekt uboczny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
erem
(Ocena: 5)
2018-01-19 22:25:29

Kończe w tym roku fryzjerstwo w szkole policealnej i szczerze - każda z nas ma inne przyzwyczajenia, każda ma inne metody i każda ma inne włosy. Warto od czasu do czasu iść do fryzjera, na pewno warto nawilżać i odżywiać włosy, warto je podcinać i unikać wystawiania ich przesadnie długo na działanie suszarek czy prostownic. Zasad jest dużo, ale kosmetyków też całe mnóstwo. Każda znajdzie na pewno coś dla siebie, w cenie dogodnej i takiej, która każdej z nas odpowiada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 20:19:27

Bardzo ciekawy artykuł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1