Wszystko jasne! Wiemy, co robi księżna Kate, że ma takie piękne włosy!

30 Września 2016

Stosując się do tych wskazówek, poprawicie kondycję swoich włosów.

włosy księżnej Kate

Księżna Kate jest inspiracją dla kobiet na całym świecie. Większość ludzi chwali jej ogromne wyczucie stylu, klasę i to, że potrafi nabywać także przecenione ubrania. Nie tylko styl żony księcia Williama wzbudza zachwyt i zazdrość kobiet na całym świecie. Jej największymi atutami są szczupła, zgrabna sylwetka oraz bujne, brązowe włosy. Czuwają nad nimi specjaliści, ale nawet na zdjęciach sprzed ślubu z Williamem, które były zrobione przez paparazzi, włosy księżnej wyglądają zdrowo i przyciągają uwagę.

Na pewno częściowo jest to zasługa dobrych genów, ale to nie wszystko. Liczą się też dieta i pielęgnacja. Co zatem robi księżna Kate, że jej włosy są podziwiane na całym świecie? Zdradzamy jej sekrety.

Zobacz także: „Dziewczyna z takimi włosami zawsze zwróci moją uwagę”. Mężczyźni wybrali najseksowniejsze fryzury!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-01 21:13:10

Akurat będzie się każdemu chciało

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-30 15:20:03

Księżna Kate robi sobie zabiegi keratynowe na włosy. Po takim zabiegu nic nie trzeba robić i włosy przez pół roku wyglądają dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-01 08:35:55

Nie widać, by miała keratynę robioną. Po keratynie skutkiem jest to, że włosy są proste i bardzo ciężko uzyskać z nich fale, a jak widać księżna nie ma prostych włosów. Zresztą, na pierwszy rzut oka widać, że tej keratyny po prostu nie ma, bo włosy wyglądają dużo ładniej po takim zabiegu. Aha i błędne jest stwierdzenie, że włosy wyglądają dobrze przez pół roku. To kwestia indywidualna. U niektórych będzie się i taki efekt trzymał pół roku, u niektórych miesiąc, a u niektórych tydzień,a u niektórych może go w ogóle nie być. I piszesz, że nie trzeba nic z nimi robić? Uwierz, że dbanie o włosy po keratynie, tak by utrzymała się ona jak najdłużej, wcale nie jest takie proste, bo trzeba bardzo uważać na to, co się używa do włosów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-01 21:09:41

Macie jakieś doświadczenia odnośnie keratynowego prostowania włosów? Czy faktycznie po zabiegu włosy są błyszczące, gładkie? Mam falujące i puszące się włosy, myślę o takim zabiegu ale czytałam też negatywne opinie np. o spaleniu włosów po tym prostowaniu..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-30 13:50:28

Jak na sztab fryzjerów których zapewne ma do dyspozycji, to jej włosy i tak nie powalają..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Bzdura
(Ocena: 5)
2016-09-30 11:15:45

SLS?

"Powinien zawierać SLS ". Wiecie czym jest wgl SLS? Jak wpływa na skórę? Co za jedna wielka bzdura!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-01 08:30:26

Bzdury to ty wypisujesz. Akurat przy oczyszczaniu skóry głowy szampony z SLS są niezbędne, szamponem bez SLS dobrze skóry głowy nie oczyścisz. Wiadome jest, że nie powinno się ich używać przy każdym myciu i nie nakładamy tego szamponu, jak i zresztą każdego innego na włosy, tylko na skórę głowy. Te oczyszczanie należy robić np raz w tygodniu, czy raz na ileś tam myć (jest to kwestia indywidualna, bo jedna skóra głowy wymaga oczyszczania częściej, a druga rzadziej). A na co dzień używamy szamponów bez SLS. Chociaż są włosy, które mogą takich nie lubić, np moje i używam przy każdym myciu szamponu z SLS i żyję, moje włosy mają się świetnie. Polecam troszkę więcej edukacji w zakresie pielęgnacji włosów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-30 09:31:37

Mając tyle kasy i osobistego fryzjera zapewne na zawołanie na co dzień to można mieć idealne włosy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1