7 modnych fryzur, które możesz nosić zarówno do szkoły, jak i pracy!

16 Lutego 2017

Dzięki nim będziesz wyróżniać się na tle innych dziewczyn.

fryzury

Nasze babcie oraz prababcie poświęcały fryzurze wiele czasu. Ich włosy zawsze były misternie upięte i żaden kosmyk nie miał prawa się wymknąć spod przemyślanej konstrukcji. Jeżeli cofniemy się wstecz jeszcze bardziej i przyjrzymy kobietom żyjącym w dawnych czasach, np. w filmach kostiumowych, zauważymy podobną tendencję. Bohaterki zawsze były starannie uczesane. Oczywiście można powiedzieć, że to tylko filmy, ale przecież ich zadaniem jest jak najlepiej odzwierciedlić dawną rzeczywistość. Poza tym, gdy otworzymy rodzinne albumy, zobaczymy fotografie kobiet, które mają elegancko upięte włosy.

Często można usłyszeć, że współczesne kobiety nie są tak szykowne, jak ich przodkinie. Podobne wypowiedzi dotyczą nie tylko stylizacji, ale również uczesania. Dziewczyny, które widzimy na ulicach, przeważnie noszą rozpuszczone, nieułożone włosy. Czasami decydują się na niedbałe upięcie. I to byłoby na tyle. Tymczasem nie trzeba poświęcać wiele czasu, żeby ładnie się uczesać i wyróżniać na tle innych kobiet.

Te fryzury możesz robić na co dzień, pasują zarówno do szkoły, jak i do pracy.

Zobacz także: Najgorsze komentarze, które kobiety z krótkimi włosami CIĄGLE słyszą na swój temat

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-19 16:27:49

Grunt to dobrze obcięte włosy. Jak cięcie jest dobrane, to włosy same się układają. Dlatego od lat czeszę się w Akademii Perfect Hair, najpierw u pani Maryli, a teraz u jej ucznia pana Michała. Za każdym razem wyglądam jak milion złotych!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-05 12:29:08

W In Harmony chodzę obowiązkowo tylko do pani Kasi. Ona zna moje włosy jak nikt inny!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-12 11:17:25

Do kogo chodzisz w In Harmony?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-23 08:48:17

Nie lubię spędzać rano w łazience dużo czasu, więc raczej dbam o włosy żeby się ładnie układały niż je układać, męczyć lokówką albo prostownicą. Chodzę do fryzjera (In Harmony) raz w miesiącu na podcięcie końcówek i jakiś zabieg (ostatnio robiłam kerastase). Zastanawiam się też nad koloryzacją, jakimś sombre, bo jest łatwiejsze do utrzymania, nie trzeba tak często farbować włosów, bo pojawia się niechciany odrost :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1