Pofarbowała blond włosy na czarno i w jej życiu zaczęły się dziać niesamowite rzeczy! (Znamy szczegóły!)

25 Czerwca 2017

Ona twierdzi, że jasnowłosych kobiet nikt nie słucha i nie szanuje.

Farbowanie blond włosów na czarno

Wydaje się, że kolor włosów to drobny szczegół mający wpływ wyłącznie na nasz wizerunek. Od tego, czy jesteś blondynką, brunetką, a może rudą nie zależy przecież twoje życie. Odcień zawsze możesz zmienić, a w środku pozostaniesz dokładnie tą samą osobą. Czy aby na pewno? Hattie Gladwell, publicystka portalu metro.co.uk, jest nieco innego zdania. Ona twierdzi, że koloryzacja może być momentem przełomowym.

Młoda dziennikarka jakiś czas temu zdecydowała się na radykalną przemianę. Będąc naturalną blondynką, postanowiła zostać ciemną brunetką. Teraz przekonuje, że wpłynęło to nie tylko na jej wygląd. Z małej dziewczynki stała się kobietą, a wszystko zawdzięcza farbie do włosów. Zmieniło się całe jej życie - od postrzegania samej siebie, aż po pierwszy poważny związek.

Jakim cudem? Koniecznie przeczytaj jej wyznanie. Może to dobry moment na wizytę u fryzjera i rozpoczęcie zupełnie nowego etapu…

Zobacz również: Ten kolor włosów odpowiada za późną utratę dziewictwa (Potwierdzasz?)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Alicja
(Ocena: 1)
2017-07-01 15:28:28

Co za brednie. Ja z ciemnych przefarbowałam się na blond i to była zmiana na lepsze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Agata
(Ocena: 5)
2017-06-26 14:57:34

Moja historia jest podobna. Zawsze od dziecka byłam blondynką i nigdy bym nie pomyślała, że w innym kolorze będę wyglądać lepiej. Dopiero koleżanka doradziła mi, żebym spróbowała zmienić kolor na jakiś ciemniejszy. Uległam jej namowom i zafarbowałam się na ciemny brąz (wybrałam Cameleo Omega numer 3.0) i zmiana jest o 180 stopni! Zaczęłam mieć dużo większe powodzenie u facetów i zauważyłam, że ludzie traktują mnie poważniej. Może blond odmładza, jednak ciemny kolor dodaje klasy i uroku - takie jest moje zdanie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-25 16:21:05

Ktos tu ma widze straszne kompleksy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1