EXCLUSIVE: Fryzjerka intymna

22 Listopada 2014

W gabinetach kosmetycznych możemy zadbać o całe ciało. O owłosienie łonowe także.

nożyczki

Choć ma je każdy, nie bardzo wiadomo, czemu służą. Włosy łonowe pojawiają się na naszym ciele w wieku dojrzewania i towarzyszą przez resztę życia, ale tak naprawdę nieznana jest ich rola. Niektórzy uważają, że chronią genitalia przed zanieczyszczeniami, inni wspominają o funkcji ocieplającej. Równocześnie nie zauważa się negatywnego wpływu, jeśli się ich pozbywamy. Zależy to wyłącznie od naszego gustu. Współcześnie nie zastanawiamy się jednak – golić czy nie, ale raczej – do jakiego stopnia.

Zbyt bujne owłosienie łonowe postrzegane jest często bardzo negatywnie. Ma świadczyć o zaniedbaniu człowieka. Za minimum uznaje się jego skrócenie, chociaż bywają i tacy, którzy decydują się na zrobienie sobie konkretnej... fryzury intymnej. Taką możliwość oferuje wiele gabinetów kosmetycznych, które zajmują się nie tylko całkowitą depilacją, ale także ich stylizacją. Wstydliwy do tej pory zabieg staje się powoli czymś zupełnie naturalnym.

Justyna pracuje jako kosmetyczka od wielu lat. Zajmuje się wieloma zabiegami pielęgnacyjnymi, w tym dbaniem o owłosienie intymne. Do tematu podchodzi bardzo profesjonalnie i wzbudza zaufanie swoich klientów. Pewnie dlatego nie wstydzą się przed nią rozebrać i otwarcie proszą o pomoc w tak wstydliwej kwestii...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-21 21:46:55

re: EXCLUSIVE: Fryzjerka intymna

jeszcze pare lat temu myslama, co z ochrona przed infekcjami jaka stanowi naturalne owlosienie lonowe... dzis juz jestem bardzie przekonana do takich zabiegow i wiem, ze ta ochrone przed infekcjami moze wspomoc innymi sposobami, jak np. stosowaniem probiotykow, najlepiej z polskimi szczepami bakterii, jak provag, depiluje sie i nie boje sie infekcji:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kaśka
(Ocena: 5)
2014-12-17 14:59:33

re: EXCLUSIVE: Fryzjerka intymna

Wstydziłabym się takiego zabiegu. Myślę że następne pokolenie będzie to uważało za normalne tak jak my uważamy golenie nóg i pach. Jak na razie golę się w zaciszu domowym, używam płynu do higieny intymnej i zwykłej golarki, później smaruje się provag żelem aby uniknąć podrażnień a skórę natłuszczam oliwką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-11-22 13:37:13

re: EXCLUSIVE: Fryzjerka intymna

Fanaberie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1