Mężczyźni jednak WOLĄ BLONDYNKI! Mamy na to aż 5 niepodważalnych dowodów!

29 Października 2016

Spór o najbardziej pociągający kolor kobiecych włosów trwa od lat. Jak się okazuje, blond fryzury wygrywają z innymi w przedbiegach.

blondynka

Znacie film z boską Marylin Monroe pod tytułem `Mężczyźni wolą blondynki`? Już wtedy wiadomo było, jaki kolor włosów podoba się panom najbardziej. I choć kłótnie o to, jak wiele wspólnego z prawdą ma powyższa teza trwają już od lat, w końcu trzeba przyznać rację jej autorowi. Wszystko przez najnowsze odkrycie związane z genami i psychiką mężczyzn.

Okazuje się, że to, co kobieta ma w głowie, jest dla facetów równie ważne jak to, co ma... na głowie. Fryzura jest bowiem źródłem informacji o jej charakterze, a przy okazji działa na mężczyzn jak wabik. Podobno to, jaki kolor włosów odpowiada panom najbardziej, zależy od ich indywidualnych upodobań. Można więc zastanowić się, skąd wzięło się przekonanie o wyższości blondu nad innymi barwami fryzur. Na ten temat istnieje kilka teorii.

7 cech WULGARNEJ kobiety. Faceci zdradzają, w jaki sposób ją rozpoznać!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-01 15:49:03

Mam ten dziwny odcień, taki jakby popielaty blond, w lecie nieco płowieje i widać pasemka, w zimie robi się trochę ciemniejszy i jeszcze bardziej "mysi". Mimo to bardzo go lubię i nie mam zamiaru się kiedykolwiek farbować, a jak już to na kolor jak najbardziej zbliżony. A co do artykułu - blond blondzie nierówny. Mam wrażenie, że inne są skojarzenia z platynowym odcieniem, a jeszcze inne z takim jak mój.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kasia
(Ocena: 5)
2016-10-31 23:17:53

elestabion floslek to świetne maski do włosów regenerujące

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Laura
(Ocena: 5)
2016-10-30 11:20:58

Jestem szatynka z duzymi zielonymi oczami i pelnymi ustami i mam bardzo duże powodzenie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-29 14:44:53

Cos w tym jest, ale osobiście jestem fanką naturalnego chłodnego średniego blondu, broń Boże nie utlenionego na platynę lub żółtego. Mam naturalnie ciemny blond plus rozświetlam go tylko jaśniejszymi refleksami i cudownie to wyglada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-29 11:11:11

Ciemny blond ale farbuję je na ciemny brąz. Blond włosy się nie błyszczą, kruszą i łamią a bez stylizacji wyglądają po prostu źle. Ja wolę ciemne włosy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1