Zobacz zwyciężczynię Waszej Szafy!

25 Maja 2009

Kogo styl doceniłyście i kto otrzymał miano najmodniejszej Papilotki?

Zobacz zwyciężczynię Waszej Szafy!

Tydzień temu rozpoczął się na Papilocie konkurs Wasza Szafa i od poniedziałku do piątku prezentowaliśmy najfajniejsze stylizacje naszych Czytelniczek. W weekend głosowałyście, która z sześciu laureatek zasługuje waszym zdaniem na miano najmodniejszej Papilotki.

konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem - łącznie oddałyście ponad 18 tysięcy głosów, a zdania były bardzo podzielone. Nic dziwnego – wszystkie dziewczyny wykazały się modową fantazją, elegancją oraz niebanalnym wyczuciem stylu. Jednak wygrać mogła tylko jedna Papilotka. Sumą 5281 głosów zadecydowałyście, że zwyciężczynią powinna zostać 20-letnia Paulina, do której trafi atrakcyjna, kosmetyczna niespodzianka (prosimy ją o przesłanie swoich danych adresowych na mail redakcyjny: redakcja(at)papilot.pl).

Paulinie gratujemy wygranej, a pozostałym dziewczynom odwagi i oryginalnego stylu. Te z Was, które jeszcze nie zaprezentowały nam swoich zestawów, już niedługo będą miału ku temu idealną okazję – na początku czerwca rusza kolejna edycja konkursu Wasza Szafa. Kto wie, może to właśnie do Ciebie trafi tytuł najbardziej stylowej Papilotki?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz