Uwaga na termoloki!

Zabiegi upiększające mogły się skończyć tragicznie.
Uwaga na termoloki!
21.08.2008

W XXI wieku mało kto używa termoloków, ich miejsce dawno zajęły lokówki. Jednak stara szkoła pozostaje wierna tradycji. Dla pani Krystyny to przyzwyczajenie w codziennym dbaniu o wygląd mogło się skończyć tragicznie.

55-letnia gdynianka szykowała się na wizytę o 2 lata od siebie starszego Romana. Chciała, aby wszystko było perfekcyjne. Kolacja była już prawie gotowa. Krystyna włączyła na gazie garnek z termolokami - wiedziała, że jej przyjaciel uwielbia podkręcone włosy. Historię walki na śmierć i życie z termolokami opowiedziała „Faktowi”:

„Jak zawsze do garnka nalałam wody, włożyłam do niego wałki wypełnione wodą i postawiłam na gazie. Potem poszłam nakryć do stołu. Nagle poczułam swąd spalenizny, a z kuchni dochodziły dziwne dźwięki".

Gdy po powrocie do kuchni nachyliła się nad garnkiem, wałki zaczęły wystrzeliwać w nią niczym armatnie kule.

„Wszystko z tego garnka na mnie wyleciało z ogromną siłą, a garnek zaczął płonąć. Wrzątek i stopione wałki poparzyły mi czoło i prawą rękę”.

Na szczęście, w drzwiach pojawił się wybawca, pomógł ugasić płonący garnek i zaczął pocieszać swoją przyjaciółkę. Pani Krystyna z rozmarzeniem wspomina tę chwilę:

„Pocieszał mnie i mówił czule: „Dla mnie jesteś piękna nawet bez loków”, te słowa w jego ustach brzmiały jak najlepsze lekarstwo”.

Krystyna deklaruje, że już nigdy nie użyje termoloków, zastąpiła je współczesną lokówką.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2008 09:11
buhahahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2008 07:16
taaa...mialam robione termoloki nie raz ale nie gotowałam ich ale są do tego specjalne maszynki w których mozna te wałki podgrzewac...a pani krysia chyba przegiela z ich uzywaniem,pewnie juz nie nadawaly sie do uzytku,jakim cudem garnek sie zapalił? moze nie nalała wody;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2008 05:38
co to sa te termoloki?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2008 03:52
Pierwsze slysze o jakis termolkach, w ogole ten artykul jest delikatnie mowiac beznadziejny;-(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2008 02:52
aaaale trauma.. ! po takim szoku konieczna wizyta u psychologa bo inaczej już nigdy nie podkręci włosów!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie