Porada fryzjerska: 5 gwiazdorskich blond fryzur KROK PO KROKU

Podpowiadamy, jak krok po kroku odtworzyć uczesania polskich i zagranicznych celebrytek z czerwonych dywanów! To łatwe!
Porada fryzjerska: 5 gwiazdorskich blond fryzur KROK PO KROKU
28.01.2011

Promienny uśmiech, porcelanowa cera i falujące pukle blond włosów to kwintesencja Hollywoodu! Gwiazdorski styl inspirowany czerwonymi dywanami w stolicy filmowego świata zawładnął umysłami stylistów fryzur, którzy proponują w tym sezonie rozmaite plecionki, koczki oraz naturalne fale.

Zobacz, jak noszą je Doda, Iza Miko, Paris Hilton, Cameron Diaz oraz Reese Witherspoon!

warkocz dobierany

Podkręcona lady Iza Miko

W zeszłym tygodniu pokazałyśmy Wam, jak zrobić makijaż ze zdjęcia. Dziś podpowiemy, jak stworzyć podobną fryzurę. Przede wszystkim zadbaj o odpowiednie wygładzenie włosów. Prosując, podkręcaj je na dole. Przy pomocy grzebyka o gęsto ułożonych ząbkach natapiruj pasmo po paśmie. Każdą warstwę pryskaj lakierem. Grzywkę zaczesz do tyłu. Jeśli jest dostatecznie długa, zepnij spinką.

fryzury zdjęcia

Skomplikowana plecionka zwieńczona koczkiem na głowie Dody

Raczej nie wykonasz jej sama, ale z pomocą uczynnej i odrobinę fryzjersko utalentowanej siostry lub przyjaciółki - na pewno! Należy wykonać trzy warkocze dobierane - dwa biegnące znad karku i jeden znad czoła, a następnie połączyć je koczkiem w kształcie okrągłej babeczki. Przydadzą się wsuwki i dobry spray utrwalający. Polecamy spryskać nim włosy już w trakcie zaplatania warkoczy - dłużej będą prezentowały się nienagannie!

fryzury na imprezę

Ultragładkie pasma Reese Witherspoon

Długie, sięgające poniżej ramion włosy modeluj podczas suszenia na grubej okrągłej szczotce. Aby uzuskać efekt nieziemskiego, spektakularnego połysku, użyj sprayu odbijającego światło. Zadbaj o nienaganne końcówki stosując wygładzający kosmetyk. Całość utrwal lakierem do włosów.

fryzury na studniówkę

Misterne warkocze Paris Hilton

To idealne uczesanie na dzień i na wieczór dla dziewczyn mających włosy sięgające prawie do ramion. Przy odrobinie wprawy zrobisz je samodzielnie, obserwując się w lustrze. Zacznij od asymetrycznego przedziałka. Zapleć dobierany warkocz sięgający aż do karku, a pozostałą kitkę schowaj pod spód i wepnij wsuwkami. Tak samo postępuj z włosami po drugiej stronie. Całość obficie spryskaj lakierem. Możesz, tak jak Paris, ozdobić fryzurę słodką spineczką. Gotowe!

 

fryzury ślubne

Zmysłowe fale Cameron Diaz

Podczas tworzenia tej kipiącej seksapilem fryzury przydadzą się wałki, papiloty lub lokówka do włosów. Zakręć dolne partie włosów, a po rozpuszczeniu utrwal sprejem. Zrób asymetryczny przedziałek i... ciesz się ulubioną fryzurą gwiazd kina!

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 15:31
Łał co za żal ;) haha ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:38
A2J8sv utppsqsjinel
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 18:07
Phneeomanl breakdown of the topic, you should write for me too!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 12:53
Great tihknnig! That really breaks the mold!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 12:52
Keep these aritcles coming as they’ve opened many new doors for me.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo