Romantyczna fryzura, którą pokochały dziewczyny ze Skandynawii. To hit

Genialnie odmładza i wyszczupla twarz.
Romantyczna fryzura, którą pokochały dziewczyny ze Skandynawii. To hit
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hoskelsa)
20.06.2024

Skandynawki, podobnie jak Francuzki i Włoszki, są uważane za jedne z najlepiej ubranych Europejek. Ich charakterystyczny styl inspiruje nas niezmiennie już od długich lat. Dunki, Szwedki i Norweżki kochają nonszalanckie uniwersalne stylizacje komponowane pod znakiem wyrafinowanej prostoty. Nie stronią również od dokładania do nich dozy romantyzmu. Ostatnimi czasy zakochały się na zabój w szalenie romantycznej fryzurze

Zobacz także: Przegląd cudownych wakacyjnych sukienek. Nie będziesz chciała przestać ich nosić

Loki w stylu retro, czyli nowa ulubiona fryzura Skandynawek

Na jakie uczesanie stawiają supermodne dziewczyny z zachwycającej spektakularnymi pejzażami Skandynawii? It girls z tej części świata mają teraz słabość do loków. Celują w głównej mierze w fale zainspirowane estetyką dominującą w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Pełne sensualnej łagodności skręty dodają fryzurze sporej objętości. Genialnie odmładzają, udelikatniając i uszlachetniając przy tym rysy. Wyszczuplają też twarz. Jakby tego było mało, zapewniają również gigantyczną dawkę magnetyzmu. 

Podobne loki w stylu retro stały się ulubioną wakacyjnym uczesaniem najsłynniejszej skandynawskiej modelki, Elsy Hosk. Słynąca z nietuzinkowej posągowej urody Szwedka pochwaliła się nową fryzurą na swoim instagramowym profilu. Warto wspomnieć, że jej konto na Instagramie obserwuje już prawie dziewięć milionów fanów. Większość z nich dosłownie oszalała na punkcie zjawiskowych Scandi curls. W ślad za Elsą lada chwila poszło mnóstwo trendsetterek, które prześcigają się teraz na swoich profilach w wymyślaniu trików pozwalających na uzyskanie perfekcyjnych fal. 

Zobacz także: Najważniejszy kosmetyk lata według Hailey Bieber. To must have w Twojej kosmetyczce

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hoskelsa)

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hoskelsa)

Polecane wideo

5 sygnałów, że jesteś bardziej atrakcyjna, niż myślisz
5 sygnałów, że jesteś bardziej atrakcyjna, niż myślisz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie