Jak stworzyć pielęgnację na miarę potrzeb Twoich włosów? Poznaj unikatowy zestaw DIY

Zestaw DIY od OnlyBio&Wedel będzie fantastycznym świątecznym upominkiem zarówno dla Ciebie, jak i dla osoby, którą chcesz obdarować.
Jak stworzyć pielęgnację na miarę potrzeb Twoich włosów? Poznaj unikatowy zestaw DIY
Fot. mat. prasowe
16.11.2023

W dzisiejszych czasach uwielbiamy personalizować. Cieszy nas możliwość tworzenia własnych upominków, a także rozwiązań pielęgnacyjnych. Marka OnlyBio idąc krok dalej w świadomej pielęgnacji włosów, oddaje w ręce włosomaniaczek unikatowy zestaw OnlyBio DIY - Stwórz wymarzone maski do włosów, który łączy w sobie najlepsze składniki pochodzenia naturalnego OnlyBio z przyjemnym zapachem Czekolady Mlecznej E.Wedel.

Zobacz także: Ten kolor włosów ma jedynie 2% populacji. Jest naprawdę unikatowy

Personalizowana przyjemność świadomej pielęgnacji włosów

DIY HAIR SET – stwórz wymarzone maski do włosów, składa się z jednej maski do włosów o zapachu czekolady mlecznej klasycznej E. Wedel oraz czterech boosterów o owocowych zapachach. Unikalny zestaw, niezależnie od preferencji zapachowych, każdego dnia pozwoli nam stworzyć produkt pielęgnacyjny, który w pełni odpowie potrzebom naszych włosów.

Czego dziś potrzebują Twoje włosy?

Protein, Humektantów czy Emolientów? A może chcesz dostarczyć im wszystkiego na raz?
Obserwuj wnikliwie swoje włosy i przynajmniej raz w tygodniu nałóż maskę do każdej porowatości wymieszaną z wybranym boosterem lub boosterami. Masz do wyboru: DIY by OnlyBio Booster proteinowy, DIY by OnlyBio Booster humektanowy, DIY by OnlyBio Booster emolientowy oraz DIY by OnlyBio Maska do włosów o każdej porowatości o zapachu czekolady mlecznej klasycznej E.Wedel.

kalendarz onlybioZrób to sam w trzech krokach

1. Połącz maskę z wybranym boosterem lub boosterami w proporcji 1:1.
2. Wymieszaj na dłoni i aplikuj na długości włosów i odczekaj ok. 15 minut.
3. Spłucz mieszankę wodą i ciesz się pięknymi włosami!

Zestaw DIY od OnlyBio&Wedel będzie fantastycznym świątecznym upominkiem zarówno dla Ciebie jak i dla osoby, którą chcesz obdarować. Dzięki takiej personalizacji, pielęgnacja włosów staje się nie tylko skuteczna, ale także przyjemna dla zmysłów. Pamiętajcie jednak, że ten zestaw nie jest przeznaczony do spożycia.

Produkty będące efektem współpracy marek E.Wedel i OnlyBio są dostępne wyłącznie w sieci sklepów Rossmann oraz w sklepie internetowym www.onlybio.life Warto się pospieszyć, gdyż zestawy będą dostępne na półkach tylko do wyczerpania zapasów.

Mat. prasowe

 

Polecane wideo

Z grzywką czy bez? Te metamorfozy mówią same za siebie
Z grzywką czy bez? Te metamorfozy mówią same za siebie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.01.2024 10:03
Cff😉😞6😉 w Polsce q
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2024 10:03
Rdddr
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2024 10:03
Dsaa Dff.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2024 10:03
Cxd frutti
odpowiedz

Polecane dla Ciebie