Mall bangs: grzywka „z centrum handlowego” to najmodniejsza fryzura tych wakacji

Zapomnij o curtain bangs. Teraz modne jest zupełnie inne cięcie!
Mall bangs: grzywka „z centrum handlowego” to najmodniejsza fryzura tych wakacji
Fot. pexels (Sasha)
27.06.2023

W latach 90. nie było popularniejszej grzywki niż mall bangs. Cienkie pasma włosów opadające na czoło kochała m.in. Pamela Anderson. Gwiazda „Słonecznego patrolu” rozsławiła zresztą tę fryzurę na cały świat. Teraz mall bangs wraca triumfalnie po ponad 30 latach, wypierając w te wakacje dotychczasową faworytkę wśród grzywek, czyli curtain bangs.

Zobacz także: Idealne fryzury na lato. Są szykowne, dodają uroku i błyskawicznie się je układa

Jak wygląda grzywka mall bangs?

Grzywka „z centrum handlowego” charakteryzuje się cienkimi pasmami włosów, opadającymi swobodnie na czoło. Jest cięta na prosto, a jej długość najczęściej sięga brwi. Najważniejsze w tym looku jest jednak to, by mall bangs nie wyglądała na starannie wystylizowaną. Może być lekka i nieco uniesiona lub ciężka i mokra.

- Mall bangs sprawdzi się u osób z ostrymi rysami twarzy, bo delikatnie je złagodzi. Potrafi też optycznie poprawić jej proporcje. Będzie idealna również dla wysokiego czoła i szerokiej twarzy. Skąd jej nazwa? Modną grzywkę nosiła we wspomnianych lata 80. i 90. młodzież w USA, która spędzała mnóstwo czasu w centrach handlowych – wyjaśnia wizaż.pl.

Zobaczcie, jak wygląda najmodniejsza grzywka tych wakacji.

Polecane wideo

Perełki z wyprzedaży, na które polują stylistki i trendsetterki. Wyglądają obłędnie, a ich cena jest naprawdę zachęcająca
Perełki z wyprzedaży, na które polują stylistki i trendsetterki. Wyglądają obłędnie, a ich cena jest naprawdę zachęcająca - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Amelka (Ocena: 5) 27.06.2023 17:38
ja uwielbiam fryzury z grzywką najlepiej jak się przeczesze włosy szczotką prostującą philipsa to już w ogóe efekt wow
odpowiedz

Polecane dla Ciebie