Nowość: Ekstrakty z aloesu, jojoby i róży zawarte w… suszarce do włosów

Remington przedstawia premierową linię Botanicals.
Nowość: Ekstrakty z aloesu, jojoby i róży zawarte w… suszarce do włosów
Fot. mat. prasowe / Remington
10.03.2023

Ekstrakty z aloesu, jojoby i róży zawarte w suszarce lub prostownicy? A może urządzenia do stylizacji, które rozprowadzają na włosach mikroodżywki z olejkiem shea? Wiosna rozkwita nowościami inspirowanymi naturą - marka Remington prezentuje premierowe linie Botanicals i Shea Soft oraz inne nowości do stylizacji dla kobiet i mężczyzn.

Zobacz także: Domowa mikstura na wypadanie włosów. Ta receptura podbija TikToka

Remington wprowadza na polski rynek kilkanaście nowości dla kobiet i mężczyzn. Przedstawiciele marki na spotkaniu medialnym przybliżyli innowacyjne technologie zastosowane w premierowych produktach z linii Botanicals, Shea Soft, Proluxe You, Blow Dry & Style oraz Limitless. Dodatkowo wystąpili goście specjalni - prekursorka włosingu w Polsce Agnieszka Niedziałek (@napieknewlosy) opowiedziała o kiełkujących trendach na najbliższy sezon, Marcin z @gladkistudio przeprowadził warsztaty z układania bukietów eterycznych, a Marta i Filip, znani jako @life.catchers, pokazali jak zrobić ciekawe zdjęcia z fokusem na włosy.

- Jesteśmy liderem rynku w kategorii produktów do stylizacji włosów dla kobiet, dlatego doskonale znamy potrzeby współczesnych Polek. Z jednej strony chcą za każdym razem uzyskać upragnione efekty, z drugiej mają coraz większą świadomość dotyczącą pielęgnacji. Nasze nowości są odpowiedzią na te oczekiwania. Pozwalają na stylizację bez kompromisów w swoim własnym, unikatowym stylu - mówi Katarzyna Krauze, Country Sales & Marketing Manager Spectrum Brands Polska.

Naturalna pielęgnacja z nową linią Botanicals

Tej wiosny Remington postawił na produkty inspirowane naturą - nową linię urządzeń do stylizacji Botanicals. Prostownica, suszarka, lokówka i suszarko-lokówka zostały wyposażone w zaawansowaną powłokę, która zawiera mikroodżywki wzbogacone o ekstrakty z aloesu, jojoby i róży. Takie harmonijne połączenie pielęgnuje włosy i zwiększa ich połysk, zapewniając piękne i gładkie rezultaty. Mikroodżywki z aloesu pomagają leczyć, odbudowywać i odżywiać włosy. Jojoba posiada właściwości łagodzące, które nawilżają i wygładzają pasma włosów, a nanocząsteczki z róży wydobywają większy połysk.

botanicals remingtonFot. mat. prasowe

Mocnym wyróżnikiem serii Botanicals jest również ustawienie BotaniCare, które chroni włosy przed nadmierną temperaturą. Skutecznie stylizują je w niższej temperaturze 185°C*, co zmniejsza ilość uszkodzeń. Natomiast odżywianie jonowe zapewnia aż 90% więcej** jonów, co pozwala uzyskać połysk bez puszenia i elektryzowania się włosów.

- Linia Botanicals to urządzenia do świadomej stylizacji, która opiera się na dobrodziejstwach natury. Wspierają pielęgnację włosów i pomagają wydobyć ich naturalne piękno – mówi Małgorzata Turek, Brand Manager Remington Polska. - Troskę o naturę wyrażamy również naszymi opakowaniami - wykorzystaliśmy materiały w 100% pozbawione plastiku - dodaje.

Ekstrakt z olejku shea z nową linią Shea Soft

Kolejną nowością jest linia produktów Shea Soft. Suszarka, prostownica i lokówka emitują mikroodżywki z olejkiem shea, które w naturalny sposób odżywiają włosy. Urządzenia równomiernie rozprowadzają miliony jonów na całej długości, redukując elektryzowanie się i puszenie.

shea soft remingtonFot. mat. prasowe

Suszarka została wzbogacona w funkcję Cool Shot - strumień zimnego nawiewu, który domyka łuski włosów i utrwala stylizację. Prostownicę wyposażono w duże, 11‑centymetrowe płytki ceramiczne, co pozwala wyprostować więcej pasm za jednym pociągnięciem, natomiast lokówka stożkowa posiada zwężaną grzałkę o średnicy 13‑25 mm dla różnorodnych efektów.

Blow Dry & Style, czyli suszarko-lokówki na każdy włos

Kolejną nowością jest seria aż 5 suszarko-lokówek Blow Dry & Style. Każdy model powstał z myślą o innych potrzebach: AS7100 do włosów krótkich, AS7300 do średnich, a AS7500 do średnich lub długich. Obrotowa suszarko-lokówka AS7580 to produkt uniwersalny, który sprawdza się w przypadku wszystkich rodzajów włosów. Najwyższym modelem, z pełną gamą szczotek do każdej długości, jak również z nakładką Root Boost, unoszącą włosy u nasady jest nowa AS7700, która jest najmocniejszym produktem w serii.

W zależności od modelu, suszarko-lokówki Blow Dry & Style posiadają nawet do 6 nakładek, które nadają fryzurze kształt i objętość. Dają szereg różnych możliwości, od uzyskania sprężystych loków, aż po gładkie fale, unoszą włosy u nasady, pomagają wyprostować włosy w naturalny sposób. Wybrane modele posiadają funkcję jonizacji, która nadaje włosom blasku bez puszenia się i elektryzowania.

Zobacz także: Paulina Rzeźniczak mocno skróciła włosy. Ma teraz najmodniejszą fryzurę sezonu!

Spersonalizowana pielęgnacja z linią Proluxe You

Powiększyła się również rodzina produktów z popularnej linii Proluxe You. Do suszarki, lokówki i na-grodzonej prostownicy, dołączyła suszarko-lokówka oraz gorąca szczotka. Urządzenia zostały wypo-sażone w inteligentną technologię StyleAdapt, która „uczy się” włosów i personalizuje ciepło, bio-rąc pod uwagę ich unikatowe potrzeby związane ze stylizacją.

suszarko-lokówka remingtonFot. mat. prasowe

Mikroprocesor zapamiętuje naszą własną technikę stylizacji, na przykład szybkość przesuwania po włosach czy kąt, pod którym trzymamy urządzenie. Bez względu na rodzaj włosów i technikę styliza-cji, zawsze uzyskamy spersonalizowane efekty, które według badań laboratoryjnych utrzymują się nawet 24 godziny. Jednocześnie włosy stają się dwa razy mocniejsze***.

Bezkompromisowe golenie z linią Limitless

Remington przygotował również nowości dla mężczyzn. Premierą sezonu jest linia 3 golarek rotacyjnych Remington Limitless, nagrodzonych na European Product Design Award. Innowacyjna obrotowa głowica 360°, w którą wyposażony jest każdy model, podąża w dowolnym kierunku, utrzymuje kontakt ze skórą oraz wychwytuje każdy włos - nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.
Ruchome ostrza dostosowują się do każdego kształtu twarzy i skutecznie wyłapują więcej włosów w mniejszej liczbie pociągnięć, wykonując ponad 130 000 obrotów na minutę. Natomiast technologia PowerSense sprawia, że golarka reaguje na nacisk i odczytuje gęstość włosów ponad 800 razy na sekundę, aby utrzymać szybkość i optymalną wydajność.

remington limitlessFot. mat. prasowe

Więcej informacji o nowościach można znaleźć na stronie internetowej: https://www.just-for-you.pl/

Mat. prasowe

*Ustawienie BotaniCare pomaga chronić włosy, delikatnie stylizując je w niższej temperaturze 185°C, co zmniejsza ilość uszkodzeń, w porównaniu do S5860, w temperaturze 230°C.
**W porównaniu do standardowej prostownicy Remington.
*Dotyczy suszarko-lokówki Proluxe You As9880, przy włączonym trybie StyleAdapt, w porównaniu do standardowej suszarki remington. Wyniki mogą się różnić w zależności od rodzaju włosów.

Polecane wideo

Włosy w modnym stylu glamour. W tych fryzurach będziesz wyglądała niesamowicie
Włosy w modnym stylu glamour. W tych fryzurach będziesz wyglądała niesamowicie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Aga (Ocena: 5) 15.03.2023 22:58
Cieszę się, że marka Remington wprowadza na rynek wiele nowości do pielęgnacji i stylizacji włosów inspirowanych naturą. Linia Botanicals z ekstraktami z aloesu, jojoby i róży oraz linia Shea Soft z mikroodżywkami z olejkiem shea brzmią bardzo interesująco, a dodatkowo ich produkty są wyposażone w zaawansowane technologie, które zapewniają zdrowie i blask włosów. Jestem również pod wrażeniem linii Proluxe You, która oferuje spersonalizowaną pielęgnację i stylizację, a także linii Limitless dla mężczyzn. Gratuluję marki Remington wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Pozdrawiam w imieniu https://getfull.pl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.03.2023 12:36
Teraz technologia idzie mocno do przodu i dbanie o włosy jest łatwiejsze. Sama mam prostownicę philips SenseIQ, która sama dopasowuje parametry stylizaci i dba o dobór optymalnej temperatury pozwalającej na zachowanie nawilżenia włosów. U mnie się sprawdza :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie