Co włosy mówią o Twojej osobowości?

Zainteresowana? Oto psychologia fryzury.
Co włosy mówią o Twojej osobowości?
Fot. pexels (Lokman Sevim)
19.12.2022

Każda z nas pamięta nieudaną wizytę u fryzjera, po której płakała w poduszkę przez całą noc. Nie ulega wątpliwości, że włosy są dla kobiet czymś naprawdę wyjątkowym. Fryzura naprawdę dobrze odzwierciedla nasz charakter i to, co dzieje się wokół nas, dlatego istotne zmiany w życiu często chcemy przypieczętować nowym kolorem włosów czy modnym cięciem.

Sprawdź, co twoja czupryna mówi o tobie!

Zobacz także: Fryzura „Botticelli” bije aktualnie rekordy popularności

Psychologia fryzury

Rudowłosa

To najbardziej wyrazisty kolor włosów, na który decydują się tylko odważne osoby. Jeśli twoje kosmyki mają rdzawy odcień, z pewnością nie lubisz się nudzić. Uwielbiasz za to przygody, masz poczucie humoru i najlepiej czujesz się w klarownych sytuacjach, ponieważ nie tolerujesz fałszu. Masz jednak skłonności do dramatyzowania.

Długie włosy 

Kobiety, które mają długie włosy, a ich ulubioną fryzurą są naturalnie rozpuszczone kosmyki, należą do typu romantyczek, które naprawdę dobrze rozumieją swoje emocje.

Zawsze upięte w kucyk

Gładki, wysoki kucyk to elegancka i bardzo kobieca fryzura, która charakteryzuje osoby szczególnie skupione na celu. Myślą szybko i logicznie. Jeśli twój kucyk nie jest idealnie wygładzony, może być to znak, że stawiasz potrzeby innych ponad swoimi.

Falowane

Kobiety o delikatnie falowanych włosach są bardzo kreatywne i silne, chociaż do wielu spraw podchodzą emocjonalnie, dlatego stosunkowo łatwo je zranić. Lubią spędzać czas sam na sam, nawet jeśli są zakochane po uszy. 

Awangardowa fryzura

Po takich osobach możesz spodziewać się jednego; będą miały do siebie dystans i poczucie humoru. To przeciwieństwo kobiet o praktycznych fryzurach, które chcą mieć wszystko w jak najlepszym, perfekcyjnym porządku.

Kręcone, które codziennie prostujesz

Twoje życie może być zbyt chaotyczne, dlatego szukasz harmonii. Zaczynasz od włosów, które starasz się ugładzić i wyprostować. Zupełnie tak, jak chciałabyś, żeby wyglądało twoje życie. 

Krótkie włosy

Decydują się na nie odważne osoby, które nie boją się zmian, ale nie są blisko swoich emocji. W ten sposób tworzą rodzaj ochronnego pancerza, który wysyła światu sygnał, że ta dziewczyna nie idzie na kompromis.

Falowane włosy średniej długości

Na taką fryzurę decydują się myślicielki, które kierują się w życiu logiką, chociaż bywają niecierpliwe i łatwo się denerwują. Kobiety o takich włosach są również bezpośrednie i lubią robić rzeczy w uporządkowany sposób.

Proste, które codziennie podkręcasz

Jeśli swoje proste włosy codziennie męczysz prostownicą lub lokówką w celu uzyskania idealnych fal, może to oznaczać chęć przygód. Twoje proste włosy stają się natychmiast bardziej interesujące, tak jak niezapomniane przeżycia, do których dążysz.

Kręcone

Robisz rzeczy szybciej niż inni ludzie, szczególnie jeśli chodzi o zadania wyznaczone w pracy. Masz ognisty temperament, dzięki temu potrafisz być liderką w grupie. Dobrze wiesz, czego chcesz, ale nie dążysz po trupach do celu, potrafisz być życzliwa dla innych.

Zobacz także: Potrzebujesz dokładnie 3 minut, żeby zrobić tę śliczną fryzurę

Polecane wideo

Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie
Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie