Fryzura, która bije teraz rekordy popularności. Jest hitem Instagrama i TikToka

Internautki zakochały się w ekstremalnej objętości fryzur. Jak osiągnąć taki efekt?
Fryzura, która bije teraz rekordy popularności. Jest hitem Instagrama i TikToka
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/18366310972699225/)
17.10.2022

Volume hair to w ostatnim czasie hit Instagrama i TikToka. Internautki zakochały się w ekstremalnej objętości fryzur. Jak osiągnąć taki efekt? Nie jest to wcale takie trudne.

Zobacz także: Dzięki temu fantastycznemu trikowi Twoje włosy zyskają niespotykany blask i gęstość

Volume hair: modna fryzura z Instagrama 

Trend na ekstremalną objętość włosów może Ci się słusznie kojarzyć z latami 90. To wtedy lansowały go takie gwiazdy jak Cindy Crawford czy Jennifer Aniston. Lubisz swoje dokładnie ułożone włosy? W tych pełnych objętości się zakochasz.

Jeśli twoje włosy są osłabione i pozbawione życia, możesz w łatwy sposób nadać im witalności. Pamiętaj, że czasami wystarczy jedynie kosmetyczna zmiana (przycięcie końcówek, cieniowanie), aby włosy odżyły. Z kolei jeśli twoim marzeniem są podniesione i pełne energii pasma, rozważ cięcie ich w long boba lub bardzo modnego teraz Italian boba. Włosy o takiej długości łatwiej jest unieść. Bardzo ważne jest odpowiednie strzyżenie, bez tego żadną siłą nie uzyskasz wymarzonego efektu.

Volume hair: jak uzyskać efekt ekstremalnej objętości?

Aby uzyskać efekt ekstremalnej objętości włosów wystarczy ci suszarko lokówka. Najpierw wilgotne włosy wysusz prawie całkowicie. Następnie zaaplikuj odpowiedni produkt, który je uniesie od nasady. Aby uzyskać efekt, na którym ci zależy, zawiń wybrane pasmo włosów na końcówkę urządzenia, która jest przeznaczona do kręcenia. Zapytaj swojego fryzjera, jak poprawnie używać tego urządzenia, aby nie zniszczyć pasm.

Innym trikiem, który pomoże ci wizualnie zwiększyć objętość włosów, będzie odpowiednia koloryzacja. Zabawa światłem nada twoim włosom wielowymiarowości. To jednak również zostaw swojemu fryzjerowi. Farbując włosy sama, w łatwy sposób możesz je zniszczyć.

Zobacz także: Pokazały się PRZED i PO wizycie u fryzjera. Ekstremalne cięcie było strzałem w dziesiątkę

Źródło: www.kobieta.pl

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford)

Polecane wideo

Babalola, Iks, Jajeśnica. Lista najrzadszych nazwisk na północy Polski
Babalola, Iks, Jajeśnica. Lista najrzadszych nazwisk na północy Polski - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie