Blond i mahoń odchodzą w niepamięć. Teraz to ten odcień włosów jest uważany za największy hit

To niesamowity kolor, który odejmuje lat i dodaje magnetyzmu.
Blond i mahoń odchodzą w niepamięć. Teraz to ten odcień włosów jest uważany za największy hit
Fot. iStock/Unsplash (Ayo Ogunseinde)
09.10.2022

Przez ostatnie miesiące za najbardziej topowe odcienie włosów były uznawane przede wszystkim bardzo jasny blond zwany skandynawskim, głęboki czekoladowy brąz, a także intensywne ogniste rudości, między innymi mahoń. Wielu fryzjerów stawiało na to, że rude tony jak to często bywa w sezonie jesiennym, wysuną się teraz na prowadzenie, wyprzedzając w popularności pozostałe kolory. Wielkim zaskoczeniem jest więc fakt, że najnowszym kolorystycznym hitem jesieni jest intrygujący odcień zwany mocha brunette. Na jego punkcie zwariowały wszystkie topowe influencerki!

Zobacz także: Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach

Mocha brunette - największy kolorystyczny hit jesieni

Według wielu popularnych it girls, jak i stylistów, koloryzacja zwana mocha brunette nie ma sobie równych. Jest nie tylko piękna, elegancka i niebanalna. Mocha brunette to odcień, jaki odejmuje lat, dodaje rysom twarzy subtelności, a także i niemałej ilości magnetyzmu. Nic dziwnego, że przekonuje się do niego coraz więcej osób.

Jak dokładnie wygląda ta super modna koloryzacja? Bardzo charakterystyczne dla niej jest to, że zewnętrzna partia włosów różni się tonem od wewnętrznej. Podstawa jest trochę ciemniejsza, a warstwa górna jaśniejsza i ma wiele świetlistych akcentów.

Jeśli planujemy odświeżenie fryzury i zmianę koloru włosów, warto wziąć pod uwagę właśnie szlachetny ton mocha brunette. Jak Wam się podoba?

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/cb_hair.19/)

Zobacz także: Powodzenie zależy od daty urodzenia. To najgorszy moment na bycie singielką

Polecane wideo

Najgorętsze trendy z Mediolanu. Te rzeczy powinna mieć pod ręką każda fanka mody
Najgorętsze trendy z Mediolanu. Te rzeczy powinna mieć pod ręką każda fanka mody - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie