Dodaj jeden składnik do szamponu i sprawdź, co się stanie z włosami. Pokochasz ten trik

Efekty przerosną Twoje oczekiwania.
Dodaj jeden składnik do szamponu i sprawdź, co się stanie z włosami. Pokochasz ten trik
Fot. Unsplash (James Kresser)
06.11.2022

Wiele kobiet marzy o pięknych i pełnych objętości włosach. Kiedy jednak twoje pasma są zniszczone i cienkie, upragniony efekt może być trudny do osiągnięcia. Z pomocą przyjdzie Ci jednak pewien domowy sposób. Łyżkę tej substancji dodaj do swojego szamponu. Efekty przerosną Twoje oczekiwania.

Zobacz także: Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach

Ten trik sprawi, że będziesz cieszyć się pełnymi objętości włosami

Rynek kosmetyków do włosów oferuje gamę produktów różnego rodzaju. Niestety, te najlepsze są też zazwyczaj kosztowne i nie każda z nas może sobie na nie pozwolić. Z pomocą przychodzą jednak domowe sposoby, które czasami, a przynajmniej w tym przypadku są niezawodne.

Co zrobić, żeby cieszyć się włosami pełnymi objętości? Wystarczy, że dodasz sodę oczyszczoną do swojego ulubionego szamponu. Wysyp na rękę łyżkę tej substancji, a następnie dodaj do niej łyżkę produktu do mycia włosów. Tak powstałą mieszkanką umyj swoje włosy, delikatnie masując skórę głowy.

Niestety musimy podkreślić, że ten domowy trik nie jest dla każdego. Jeśli masz osłabione, suche, wypadające lub po prostu mocno zniszczone włosy, nie powinnaś go stosować. Soda może bowiem nasilić objawy niepożądane. Mamy jednak dla Ciebie inny, domowy sposób. Kiedy umyjesz i wysuszysz włosy, delikatnie je natapiruj, a całość spryskaj lakierem. To działa!

Zobacz także: 6 niewinnych nawyków, które rujnują Twoje włosy

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Polecane wideo

Pokazały się PRZED i PO wizycie u fryzjera. Ekstremalne cięcie było strzałem w dziesiątkę
Pokazały się PRZED i PO wizycie u fryzjera. Ekstremalne cięcie było strzałem w dziesiątkę - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie