Idealne randkowe fryzury. Będziesz wyglądała w nich pięknie i zmysłowo!

Jakie uczesanie wybrać na randkę?
Idealne randkowe fryzury. Będziesz wyglądała w nich pięknie i zmysłowo!
Fot. Instagram.com (Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/the.fashionistas.lifestyle/)
23.08.2022

Przed nami ważna randka, na której chcemy wyglądać wspaniale i bardzo zmysłowo. Poza stylowym strojem i pięknym, podkreślającym naszą urodę makijażem, warto zadbać także o odpowiednie uczesanie włosów. Jaką fryzurę wybrać na tę okazję?

Zobacz także: Genialna moda na antypodach. Jakie stylizacje uwielbiają nosić Australijki?

Randkowe uczesania: niski kok, wysoki kucyk lub warkocz Szeherezady

Za najbardziej topowe randkowe uczesania można teraz uznać kilka fryzur. Na całe szczęście żadna z nich nie wymaga pracochłonnego układania. Tym samym uzyskanie obłędnego sensualnego looku zajmie na  dosłownie chwilę. 

Bardzo modnie jest zrobić na włosach bardzo delikatne fale, a potem najbliższe twarzy kosmyki spiąć z tyłu ozdobną spinką lub klamerką. W tym celu warto zapleść wilgotne włosy w warkocze i nosić je przez cały dzień. Jeżeli pozwolimy włosom naturalnie wyschnąć, na wieczorną randkę będziemy mogły się wybrać w sensualnej falowanej fryzurze. Gdy rozpleciemy warkocze, koniecznie utrwalmy splot wodą morską w sprayu, a potem dodajmy im trochę więcej objętości pianką do włosów. 

Kolejną świetną randkową fryzurą jest wysoki kucyk. To eleganckie, a zarówno dziewczęce i dodające mnóstwo uroku uczesanie. Przed związaniem włosów nabłyszczmy je sprayem. Możemy nałożyć na gumkę także dekoracyjną aksamitną wstążeczkę.

Na randki wybierajmy również szykowne i bardzo kobiece nisko upięte koki, a także bardzo luźno plecione warkocze, dzięki którym można liczyć na zachwycający look Szeherezady rodem z „Księgi tysiąca i jednej nocy”. 

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii z randkowymi uczesaniami!

Zobacz także: Mój mąż marzy o dziecku. Ja zupełnie nie widzę siebie w roli matki...

Polecane wideo

Zmysłowa bielizna, w której zakochały się kobiety. Różni się od tego, co już dobrze znasz
Zmysłowa bielizna, w której zakochały się kobiety. Różni się od tego, co już dobrze znasz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie