10 fryzur, które nie podobają się mężczyznom. Nie potrafią ich docenić

Czy posłuchamy ich sugestii? Oczywiście, że nie.
10 fryzur, które nie podobają się mężczyznom. Nie potrafią ich docenić
Fot. Unsplash
17.06.2022

Czy nam się to podoba, czy nie, poznając drugą osobę zawsze zwracamy uwagę na jej wygląd. Jeśli partner odpowiada nam wizualnie, dopiero wtedy próbujemy go lepiej poznać.

Jak czytamy na łamach serwisu „Best Life Online”, niektóre uczesania mogą wręcz zamknąć nam drogę do szczęścia w miłości. Z jednego prostego powodu - wielu mężczyzn ma na nie podobno alergię i nie potrafi się do nich przekonać.

Polecamy także: Blanka Lipińska zdradziła, dlaczego tak rzadko myje włosy

W galerii zobaczysz 10 fryzur, które panowie szczególnie nam odradzają. Ale czy posłuchamy ich sugestii? Oczywiście, że nie, bo najważniejsze jest dla nas to, czy dobrze czujemy się w danym uczesaniu. Listę potraktujmy z przymrużeniem oka.

Polecane wideo

„Weird Girl Aesthetic”. Wszystkie dziewczyny na TikToku chcą tak wyglądać
„Weird Girl Aesthetic”. Wszystkie dziewczyny na TikToku chcą tak wyglądać - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 17.06.2022 13:07
Główne zdjęcie wygląda jakby ta dziewczyna właśnie szykowała się do zrobienia loda, a facet robi jej zdjęcie ze swojej perspektywy.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 17.06.2022 10:13
Co za kretyński artykuł. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie "doceniał" źle wykonanej koloryzacji i widocznych doczepów, ani facet ani kobieta. Ale najwyraźniej autorka działa w myśl zasady "na złość mamie odmrożę sobie uszy" i będzie chodzić że śmietnikiem na głowie byleby tylko przypadkiem nie posłuchać rady (o zgrozo!) mężczyzny
odpowiedz

Polecane dla Ciebie