Zmysłowa grzywka Paryżanek, która dodaje seksapilu i odejmuje lat

Ta grzywka to jeden z francuskich sposobów na uwodzenie!
Zmysłowa grzywka Paryżanek, która dodaje seksapilu i odejmuje lat
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jeannedamas/)
16.06.2022

Grzywka już od niezliczonych dekad jest jednym ze znaków rozpoznawczych francuskich kobiet. Co ciekawe, to grzywka bardzo charakterystyczna i w stylu topowego messy look. Długie kosmyki są ułożone bardzo swobodnie, nie zakrywają całego czoła i często rozchodzą się lekko na boki. Komu będzie pasowała francuska grzywka i na czym tak naprawdę polega jej fenomen?

Zobacz także: Wróciła obsesja na punkcie fryzury z lat 90. Wygląda uroczo! ♥

Zmysłowa grzywka Paryżanek

Francuska grzywka to fryzura bardzo komfortowa. Jest idealnie dopasowana nie tylko do szykownego, nonszalanckiego stylu francuskich kobiet, ale i ich potrzeb. Aby wyglądać wspaniale, nie musimy więc jej stylizować.

Francuzki uwielbiają tego typu najprostsze rozwiązania. Chcą olśniewać, jednakże nie mają najmniejszej ochoty się nad owym olśniewającym lookiem napracować. Dzięki takiemu cięciu grzywki można prezentować się fantastycznie nawet w bardzo wietrzny dzień, po zdjęciu letniego kapelusza, czy czapki i tuż po popołudniowej drzemce, ponieważ lekki nieład dodaje jej jeszcze więcej uroku. Wystarczy przeczesać włosy palcami i et voilà

Nietrudno dziwić się gigantycznej popularności tej fryzury, jako że francuska grzywka pasuje do każdego kształtu twarzy. Poza wielką dawką seksapilu i tajemniczości, nadaje też rysom ujmującej delikatności. Nosiły ją i nadal noszą największe francuskie ikony mody oraz it girls na czele z Jane Birkin, Jeanne Damas, Leią Sfez, Caroline de Maigret, czy Diane Kari.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii po stylowe fryzjerskie inspiracje prosto z Paryża!

Polecane wideo

Zaglądamy do szaf najbardziej stylowych it girls ze Skandynawii
Zaglądamy do szaf najbardziej stylowych it girls ze Skandynawii - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie