Herringbone highlights. Genialna koloryzacja, gdy zauważysz u siebie pierwsze siwe włosy

Koniec z maskowaniem srebrnych nitek.
Herringbone highlights. Genialna koloryzacja, gdy zauważysz u siebie pierwsze siwe włosy
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/8303580555184838 & pinterest.co.uk/pin/12455336462035846)
01.06.2022

Siwienie to naturalna kolej rzeczy i prędzej czy później czeka każdego z nas. Jeszcze do niedawna większość kobiet skrzętnie maskowała swoje siwe pasma, ale w ostatnim czasie się to zmieniło. Dziś coraz więcej z nas z dumą prezentuje srebrne kosmyki. 

Zobacz również: „Zaczęłam siwieć w wieku 12 lat…” - zdjęcia kobiet, które nie farbują włosów i wyglądają genialnie!

To właśnie z myślą o pierwszych siwych włosach opracowano nowy rodzaj koloryzacji. Ten sposób farbowania idealnie blenduje srebrne kosmyki z pozostałymi pasmami. Poznajcie pasemka o nazwie herringbone highlights. 

Herringbone highlights. Koloryzacja na pierwsze siwe włosy 

Koloryzacja herringbone highlights wzięła swoją nazwę od tzw. jodełki, czyli charakterystycznego sposobu układania desek podłogowych. Na pewno doskonale kojarzycie, że w takiej posadzce ciemniejsze i jaśniejsze odcienie drewna nieustannie się ze sobą przeplatają. 

Nie inaczej jest w przypadku koloryzacji herringbone highlights. To srebrne pasemka, które przeplatają się z pozostałymi pasmami. 

Od wybuchu pandemii koronawirusa siwe włosy zaczęły stawać się coraz bardziej akceptowalne, a takie gwiazdy jak Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow czy Sarah Jessica Parker są pionierkami w łączeniu srebrnych kosmyków z ich kultowymi odcieniami włosów 

- wyjaśniał stylista fryzur Tom Smith w rozmowie z portalem glamourmagazine.co.uk. 

Istotą tej koloryzacji nie jest więc ukrywanie siwych włosów, ale ich podkreślanie. Jak prezentują się pasemka herringbone highlights? Zobaczcie zdjęcia gwiazd, które postawiły na ten look i wyglądają fenomenalnie. 

Polecane wideo

Znaczenie 10 najpopularniejszych imion żeńskich w Polsce
Znaczenie 10 najpopularniejszych imion żeńskich w Polsce - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie