Nowe cięcie na wiosnę: Genialne fryzury, które będą teraz biły rekordy popularności

Czas na wiosenne odświeżenie włosów!
Nowe cięcie na wiosnę: Genialne fryzury, które będą teraz biły rekordy popularności
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/9499849203544514 & pinterest.co.uk/pin/321866704615286484)
26.03.2022

Wiosna jest doskonałą okazją do wprowadzenia do swojego wyglądu przyjemnych zmian. Jeśli mamy ochotę na małą metamorfozę, warto pomyśleć na przykład o zmianie fryzury. Możemy postawić na całkiem nowe cięcie, kolor lub udoskonalić sposób modelowania włosów.

Zobacz także: Włosy jak od Louis Vuitton. Ta ekskluzywna koloryzacja to hit wiosny

Wiosenne fryzjerskie trendy 2022

Tej wiosny styliści fryzur proponują nam kilka ciekawych opcji. Jakie cięcia są teraz najmodniejsze? Do grona tych najbardziej na topie można zaliczyć cięcie do ucha lub do szyi. Kosmyki mają mieć taką samą długość, nie są cieniowane. Ambasadorką podobnej fryzury jest brytyjska prezenterka i ikona mody Alexa Chung. Inne modne długości to ta do ramion oraz do pasa

Przez najbliższe miesiące zapominamy o delikatnych falach i mocnych skrętach. Najmodniejsze włosy są teraz gładkie i lśniące jak jeziorna tafla w bezwietrzny dzień. Poza idealnym wyprostowaniem i nabłyszczeniem, musimy pamiętać też o zrobieniu przedziałka dokładnie na środku.

Ponadto robimy sobie także przerwę od ścinania grzywek

Kolejną modną fryzurą jest gładkie zaczesywanie włosów do tyłu z wyeksponowaniem przedziałka i związywanie ich w niski kucyk lub koczek. Dla jeszcze lepszego efektu przewiązujemy go apaszką, spinamy dużą kolorową klamrą lub związujemy gumką w rozmiarze XXL. 

Jeśli chodzi o kolory, to śmiało możemy stawiać na odcienie czerwieni i brązów. Najmodniejsze wiosenne koloryzacje to caffè latte, rozsłoneczniona miedź, tycjanowski rudy, kasztan, mahoń, oberżyna oraz wiśnia. 

Ciekawe fryzjerskie inspiracje znajdziecie w naszej galerii.

Polecane wideo

Modowe inspiracje. Najpiękniejsze wiosenne dodatki
Modowe inspiracje. Najpiękniejsze wiosenne dodatki - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie