Koszmary fryzjerów. Jeśli nie chcesz im podpaść, zdecydowanie nie rób tych trzech rzeczy

To ostrzeżenie, które zdecydowanie warto wziąć sobie do serca.
Koszmary fryzjerów. Jeśli nie chcesz im podpaść, zdecydowanie nie rób tych trzech rzeczy
Fot. Unsplash
19.03.2022

Dla wielu z nas wizyta u fryzjera to czas relaksu i godzina lub dwie tylko dla siebie. To okazja do tego, by przejrzeć kolorowe magazyny, nadrobić zaległości towarzyskie, albo po prostu odetchnąć i zapomnieć o całym świecie. 

Zobacz również: Karol jest fryzjerem. Wymienił 6 fryzur, które zawsze odradza swoim klientkom

Jednak z perspektywy fryzjerek wygląda to nieco inaczej. Dla większości z nich to po prostu codzienna praca, wraz ze swoimi wyzwaniami, a nierzadko również problemami i sytuacjami, które podnoszą im ciśnienie. Nierzadko to właśnie my, czyli klientki, okazujemy się największymi koszmarami stylistek. Jakie zachowania doprowadzają fryzjerki do szału? 

Czego nie robić u fryzjera? Oto najgorsze zachowania klientek

Fot. Unsplash

Czego nie robić u fryzjera? Oto najgorsze zachowania klientek

Zdradziła to TikTokerka o pseudonimie @amyleeartistry. W viralowym nagraniu opublikowanym na platformie wymieniła najgorsze zachowania klientek, które od razu wyprowadzają ją z równowagi. 

TikTokerka zwraca uwagę zwłaszcza na cztery “grzechy” osób, które przychodzą do salonu fryzjerskiego. Są to: prośby o to, aby pozbyć się zniszczonych końcówek przy jednoczesnym zachowaniu długości włosów, zmiana preferencji co do koloru podczas farbowania, stawianie się na wizytę z nieumytymi włosami oraz spóźnianie się. 

@amyleeartistry Hairstylist Nightmares Pt. 1 😂 #hairstylistsbelike#hairstylist#hairstylistproblems#schwarzkopf#stylistlife#hairstylisthumor ♬ edamame - bbno$

Ale okazuje się, że fryzjerki również nie są takie święte i mają nieco na sumieniu. W tym samym filmiku TikTokerka zdradziła najczęstsze wpadki stylistek. Chodzi m.in. o oparzenie ucha klientki podczas suszenia włosów, przypadkowe (?) uderzenie głowy klientki suszarką czy użycie niewłaściwych nożyczek. 

Warto wziąć sobie ten filmik do serca, jeśli chcecie pozostać w dobrych relacjach z waszą ulubioną fryzjerką. 

Zobacz również: „Tak oszukują fryzjerzy”. 10 lat pracowała w branży, a teraz zdradza jej brudne sekrety

Polecane wideo

Prawie 2 metry piękna. Włosami tej dziewczyny zachwyca się cały świat
Prawie 2 metry piękna. Włosami tej dziewczyny zachwyca się cały świat - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.03.2022 15:42
Na nieumytych włosach farba lepiej trzyma, a fryzjerka i tak myje włosy po wszystkim więc mycie przed wizytą jest bezsensu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.03.2022 08:56
Chore! A przyjscie z nieumytymy wlosami na farbowanie jest jak najbardziej sluszne! Dodatkowo fryzjerka tak czy siak musi umyc wlosy przed myciem, nawet jak je mylysmy pare godzin temu. Jak tego nie proponuje, to trzeba wiac!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie