Te fryzury będą hitem nadchodzących miesięcy! TOP 3

Dowiedz się, jak łatwo wykonać je w swoim domu, za to z efektem jak z salonu fryzjerskiego!
Te fryzury będą hitem nadchodzących miesięcy! TOP 3
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/1688918602178249/)
12.02.2022

Grzywka bottleneck, włosy proste jak drut w stylu Y2K lub całkowicie w drugą stronę - naturalnie pokręcone. Sprawdź, które fryzury stają się hitem wybiegów oraz mediów społecznościowych. Dowiedz się, jak łatwo wykonać je w swoim domu, za to z efektem jak z salonu fryzjerskiego!

W trendach na najbliższe miesiące wyraźnie widać inspiracje nawiązujące do przeszłości - lat 70., 90. czy 2000. - W ten sposób przywołujemy to co nam bliskie i pozytywne - mówi Małgorzata Turek, brand manager Remington Polska. - Podczas gdy trendy ewoluują, technologia przeszła rewolucję. Dzisiejsze produkty do stylizacji przypominają urządzenia z filmów science fiction. Poznają nasze włosy, uczą się ich, tak by zapewnić spersonalizowaną stylizację niczym z salonu fryzjerskiego.

Polecamy także: Jak przygotować włosy do snu?

Najmodniejsze fryzury 2022

Szyjka od butelki

Bottleneck bangs to grzywka inspirowana kształtem szyjki od butelki. Czerpie inspiracje z lat 70. i dzięki swojej lekkości jest idealna na zbliżającą się wiosnę. W tym przypadku kluczowe jest odpowiednie strzyżenie - wycieniowanie włosów, tak by były krótsze na środku czoła i dłuższe po bokach.

remingtonTaką fryzurę bardzo łatwo pielęgnować - na co dzień właściwie nic nie trzeba robić. Dlatego jest idealnym wyborem dla osób, które nie lubią spędzać sporo czasu w łazience. Wystarczy ją delikatnie wywinąć na boki lub pozostawić wyprostowaną, swobodnie opadającą ku dołowi. W ten sposób świetnie podkreśli rysy twarzy.

Y2K - super proste włosy

Na Pintereście, TikToku i Instagramie triumfuje jeszcze jeden styl, który wyraźnie inspiruje się przeszłością - Y2K, czyli fryzury mocno inspirowane wczesnymi latami 2000. Na szcze-gólną uwagę zasługują maksymalnie wygładzone, super proste włosy. Bardzo łatwo je od-tworzyć w domu. Tym bardziej, że przez 20 lat technologia poszła znacznie do przodu!

remingtonDoskonałym przykładem jest prostownica Remington PROluxe You. Zaawansowana, diamentowa powłoka ceramiczna dodaje gładkości, co jest szczególnie ważne dla uczesania w stylu Y2K. Czujnik na płytkach odczytuje temperaturę włosów ponad 2500 razy, ucząc się ich typu oraz techniki stylizacji. Po każdym przejściu mikroprocesor dostosowuje temperaturę płytek tak, aby była optymalna. Włosy stają się silniejsze do 70%, a rezultaty utrzymują się przez 24h!

Naturalnie pokręcone

Nadchodzące trendy przewidziały również stylizacje będące całkowitą przeciwwagą dla Y2K - wydobywanie naturalnego skrętu! Tutaj nieocenionym wsparciem będzie często zapominany towarzysz suszarki - dyfuzor. Sprawia, że zamiast jednego silnego nawiewu, powietrze suszarki jest rozproszone i łagodniejsze dla włosów. Dzięki temu piękne uformowanie loków staje się banalnie proste.

remingtonKręcone włosy mają tendencję do puszenia się - to fakt! Rozwiązaniem jest suszarka z dyfuzorem Remington Hydraluxe Pro. Uwalnia mikroodżywki Moisture Lock, które tworzą barierę ochronną i utrzymują optymalne nawilżenie. Dzięki temu włosy są bardziej odporne na pu-szenie się, a efekt stylizacji utrzymuje się dłużej. Do tego czujnik HydraCare™ pozwala osiągnąć profesjonalne rezultaty, w niższej temperaturze, bez uszkodzeń termicznych. Win-win!

Więcej informacji o produktach: https://just-for-you.pl/proluxe-you

Mat. prasowe

Polecane wideo

7 ślicznych upięć na walentynki
7 ślicznych upięć na walentynki - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 15.02.2022 15:03
Bardzo ładne fryzury, warto wypróbować!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.02.2022 15:03
Super fryzury! :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie